Wpis z mikrobloga

#ukraina To jest giga beka że losy kraju zależą od jakości połączenie internetowego neostrada jakiegoś typa z Ameryki, gdyby nie ten naciągacz na krypto to Krym już dawno byłby ich xD A nie czekaj to COPIUM dla fanbojów którym trzeba wytłumaczyć dlaczego wszystko idzie źle i największy sukces roku to odbicie kilku domków. Słabej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy
SzopDemaskuje - #ukraina To jest giga beka że losy kraju zależą od jakości połączenie...

źródło: temp_file976025595686490229

Pobierz
  • 22
@SzopDemaskuje: O czym ty bredzisz? Biograf napisał w książce, że Musk coś takiego zrobił. O tym napisało CNN. Gdzie tu jakiś płacz o internet muska? Ty w ogóle zapoznałeś się ze źródłem informacji? Ukraina zareagowała na takie informacje oburzeniem, bo chyba mają #!$%@? prawo być oburzeni, jak dostawca ich usług robi ich w #!$%@?. Rozumiem, że nie mieliby być #!$%@?, jakby im turcy zamiast baykatarów wysłali drony z AliExpress za 2$?
@SzopDemaskuje: a co by byló gdyby tusk powiedział że nie jest za wojną i nie pozwala w żaden sposób na korzystanie z jego internetu, zresztą chyb nawet powiedział że internet dał do celów cywilnych a nie wojskowych ( nie mam pewności ale tekie coś mi świta w pamięci)
i niestety, w każdej Ukraina przegrywa


@daeun: Jakikolwiek kraj który toczy wojnę w granicach swojego kraju jest z góry przegrany. Imo powinni od pierwszych dni wojny robić to samo co Rosja i brać na cel głównie obiekty cywilne, ale nie mogą bo cywilizowane kraje będą smutne
@SzopDemaskuje ja tam widzę stojące w środku pola rosyjskie armie po dwóch latach wojny 100 tys poległych kacapów i 12000 sztuk #!$%@? sprzętu. A Ukraińcy dalej się bronią. Jak to miało tak wyglądać to gratulacje.
Cele Rosji sprzed wojny: zajęcie Ukrainy, wchłonięcie Białorusi, wzmocnienie swojej pozycji na arenie międzynarodowej, wyrzucenie NATO za linię Odry i Nysy.
Efekt: izolacja kacapii na całym świecie, wyczerpująca wojna drenująca gospodarkę, porażka armii, rozszerzenie NATO, zjednoczenie i
@GodEmperorWasRight: Chodzi mi o to, że nawet po wygranej wojnie ekonomicznie będą na przegranej pozycji dlatego że ich teren jest od lat gruzowany. Miną ze 2 pokolenia zanim cokolwiek tam się unormuje