Wpis z mikrobloga

Ale mi się szykują #wybory w moim okręgu, chciałem głosować anty #pis, więc na KO, ale właśnie dzisiaj widziałem pierwsze plakaty wyborcze, z listy KO z mojego okręgu kandydują wszyscy najgorsi lokalni krętacze, oszuści, którzy lokalnie robili ogromne wałki i nawet się z tym nie kryli.

Na PIS na pewno nie zagłosuję, ale na te mordy, które niemal zrujnowały moje miasto też nie chcę głosować :/ może pojawi się na liście KO ktoś z poza tego układu, ale już wiem, że już przez samo to w mojej okolicy PIS dużo zyska, bo ludzie cały czas krytykują tamtą samorządową władzę. Mam nadzieję że w innych okręgach KO rozsądniej dobrała kandydatów.

Wiem, że rząd, a samorząd to dwie różne sprawy i zupełnie inna polityka, ale znając tamtych ludzi z samorządu, nie chciałbym ich w sejmie.

#polityka #wybory #bekazpisu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@PiotrX1: ale chciałem anty pis, przy takim podejściu oczywistym wyborem jest największy rywal pis.
Z większych partii co mi zostaje, lewica? Bo konfa odpada przez to że to mniejszy pis.

No ale w sumie jeszcze muszę poczytać o wszystkich komitetach, posłuchać polityków których wystawiają, zapoznać się z postulatami, bo szczerze, jeszcze nie odrobiłem rzetelnie zadania przed wyborami :) zapoznałem się tylko z PIS, KO i konfederacją
  • Odpowiedz
@voot: Może podejdź to tego tak że się będziesz cieszył że się ich z lokalnego podwórka pozbywasz. Gdyby prezydenta Jaśkowiaka z Poznania wystawili na liście to bym się cieszył, bo by mi przestał miasto rozkopywać betoniarz pieprzony.
  • Odpowiedz
Z większych partii co mi zostaje, lewica? Bo konfa odpada przez to że to mniejszy pis.


@voot: Trzecia Droga. Albo możesz po prostu zagłosować na kogoś uczciwego, nie z początku listy. Nie wierzę że na liście na której jest pewnie 20+ osób kogoś nie wybierzesz. Szanse na dostanie się takiej osoby są dość małe, ale bywały już przypadki kiedy to się udawało (np. bodajże Jachira dostała się z 13 miejsca).
  • Odpowiedz