Wpis z mikrobloga

Bo Wy nie rozumiecie...
Stópki w dół, to niższa rata dla kredytobiorców, za miesiąc będzie to samo.
A to daje więcej głosów :)

A inflację zwali się na Putina, EU, opozycję i wojnę.
Jak na razie działa to wyśmienicie.

#nbp #bekazpisu
  • 8
@vartan: Kredytobiorcow jest 2M a polska ma jakies 38M mieszkancow. Gdzie tu sens, gdzie logika?

BTW sam mam hipoteczny ale za takie decyzje to bym jaszczempia chetnie za jaja powiesil.
@vartan: Dokladnie - wyborcow jest 30mln. Ale mi chodzilo o cos innego:

Jaszczomp zrobi loda 2mln a ucierpi na tym pozostale 36mln. Nie powiesz mi ze niewborcy nie ucierpia. Jak rodzicom skocza koszty zycia to dzieciory beda mialy mniej. Zreszta te 2 mln tez ucierpi. Rata spadnie im o np 50-100/mc a koszta wzrosna o np 200. A w dluzszej perspektywie jeszcze gorzej.
@gorzki99 ja to wiem, Ty to wiesz, oni też to wiedza.
ale kredytobiorcy widzą to od razu, z miejsca, że rata niższa. a to, że potem wszystko się #!$%@?, to zrzuci się na opozycję i wojnę. no i UE. wyjebka będzie postępować wolniej.
oni widzą 500+, teraz, już. ale rozkładu w czasie nie widzą.
ale kredytobiorcy widzą to od razu


@vartan: Parafrazujac klasyka: nie nazywajmy szamba perfumeria.
Nie kredytobiorcy ale debile.

Sam mam hipoteczny w zlotowkach. Ale za taka decyzje to bym ich wszystkich za jaja powiesil - z jaszczempiem na czele.

Ale czego ja wymagam. To spoleczenstwo jest tak glupie, roszczeniowe i zapatrzone w siebie (jako jednostke a nie jako spoleczenstwo) ze wybralo pis 2x z rzedu. a 40% (prawie 12mln) nie poszlo wcale
@gorzki99 Ty, ja, ale głupi, prosty człowiek widzi mniej i się cieszy. rozumiesz to?
on zrobił głupotę, ale to jest robione z zamiarem zdobycia paru głosów. mi nie musisz tłumaczyć, że to głupota.

I liczyłem, niecałe 27% osób które mogą głosować dało zwycięstwo PiSowi. Czyli:

8 051 935 osób zagłosowało na PiS. Z 30 milionów.

"Nie zmienia się znacząco liczba Polaków posiadających kredyty hipoteczne (2,5 mln umów, 4 mln kredytobiorców), niecałe 5
Widzisz? 4 miliony ma kredyt, a 8 milionów potrzeba, aby wygrać. potężny target.


@vartan: Niby tak. Ale jak juz ustalilismy - nie kazdy kredytobiorca to debil glosujacy na pis.

Poza tym mamy 12mln co nie zaglosowalo wcale. Orzechy przeciwko dolarom ze byli wsrod nich tez kredytobiorcy.

ludzie zaczną myśleć, że dzięki PiS kredyty są niższe. i pomyślą, że jak znów wygrają, to glapa dalej będzie szedł w obniżanie. więc mając na