Wpis z mikrobloga

@brightit myślę, że bardziej przydatna byłaby działająca mobilna autoryzacja zamiast przepisywania kodów. No ale wola upierać się przy swoim pseudobehawioralnym gównie, które i tak w większości przypadków kończy się jak na screenie
  • Odpowiedz
@iAndrew: To zależy. ING działa dość prostolinijnie - cokolwiek robisz z Apki możesz autoryzować pinem z apki, ale jak robisz przez ing stronę to musisz sms'em. Dla mnie to jest generalnie okej, bo po co potwierdzam w apce skoro zawsze mozesz uzywać po prostu apki. Wkurza mnie za to to że nie wszystko w PKO można zrobić z apki jednocześnie bedac na stronie nadal wymaga apki do kazdej akcji po 50
  • Odpowiedz
No ale wola upierać się przy swoim pseudobehawioralnym gównie, które i tak w większości przypadków kończy się jak na screenie


@iAndrew: Różne filie banku potwierdziły, że to "pseudobehawioralne gówno" uratowało wielu klientów przed kradzieżą ich pieniędzy z ich kont.

Po o sms pyta raczej sporadycznie. Prawdziwa plaga to jest na Nest bank. Tam to pyta o hasło sms kod nawet żeby zobaczyc historię przelewów...
  • Odpowiedz
@Aryo mobilna autoryzacja jest bezpieczniejsza. Sporo się słyszało o oszustwie na duplikat SIM. Jakos nie słyszałem o tym, żeby komuś #!$%@? konto na autoryzację w apce
  • Odpowiedz