Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - przykład zwolennika konfederacji i sposobu prowadzenia jego rozmowy.

Napisałem pod pewnym znaleziskiem mój zarzut co do konfederatów - robią ładne wystąpienie w jakiejś sprawie, czasem przed interwencją poselską i tyle. Sprawa cichnie. Zero odzewu. I wiecie co? Zwolennik konfederacji stwierdził że piszę nieprawdę bo jak wpiszę w google "konfederacja + prokuratura" do dostanę wyniki i zobaczę że jednak coś robią. Tak, składali pisma w sprawie Niedzielskiego, nie znalazłem nic o składaniu pism w związku z ich interwencjami. Znaczy znalazłem, złożono wniosek o ukaranie posła Brauna bo podczas swojej interwencji w sądzie ukradł i zniszczył choinkę ale nie o takie wnioski mi chodziło. No i czym mi odpowiedział zwolennik konfederacji? Żebym sam poszukał dowodów na jego tezę bo on tego nie zrobi bo nie widzi sensu. Tak, nie widzi sensu w udowodnieniu swojego kłamstwa. Też nie widzę sensu, przecież by nie znalazł podparcia dla kłamstwa. I wtedy zaczął mnie obrażać bo tylko to mu już zostało.

Gdyby ktoś mi zarzucił że piszę o tym za jego plecami to proszę, wołam go tutaj żeby się zapoznał z powyższym @Topik55: , niestety nie odpowie pod tym wpisem, musiałem go zablokować bo mnie obrażał ale to był jego świadomy wybór. Pytanie do zwolenników konfederatów, czemu macie w swoich szeregach takich ludzi?

P.S. Dorzucam mema żeby było bardziej kolorowo.
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3
  • 8
@500minus: no da się, choćby powtarzając kremlowską propagandę (ruch narodowy - Bosak), dogadując się z ruskimi (korona polska - Braun), wpychając ruskich na stanowiska urzędnicze (KORWiN - Janusz Korwin-Mikke) i sprzymierzając się z pisem (Tyszka). Czemu tak mocno pis ciągnął w stronę onucowatych Węgier? Czemu popierali Le Pen? Chcą #!$%@?ć ten naród ciągnąć ku ruskim.

Dla przykładu - wielu zwolenników konfederacji wypomina Tuskowi dogadywanie się z Gazpromem. No tak, dzięki temu