Wpis z mikrobloga

Z czego utrzymują się ludzie którzy odpadli z T5M?

Leń Matter jest chyba słupem reklamowym albo był, poza tym coś więcej robi?
Hubert jest montażystą Genzie, albo był bo w sumie już się nie pojawia
Tom z tego co się orientuje to chyba tworzy coś z RedBullem i Adidasem i widzę, że ma fajny projekt z swoim kumplem: https://www.hype-media.pl/
Kinga & Michał nadal działają z Genzie
Loczek & Eka oni coś robią w tym swoim życiu? O ile tego Eke jeszcze czasem zerknę to widzę, że tylko wrzuca studia i czas wolny ze znajomymi, a ten Loczek jest tak głupi, że nawet nie chce mi się go obserwować i sprawdzać jak sobie radzi

#friz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Popopopopo90: Nie interesuje mnie co oglądałeś, lol, a informację mam z głowy, no chyba, że dla Ciebie info odnośnie każdego z nich to coś szokującego do znalezienia to cóż, oglądaj filmiki
  • Odpowiedz
@danoneek: wiekszosc z nich pochodzi raczej z dobrych domów, mozliwe ze rodzice mają firmy, niewykluczone, że pracują właśnie tam ale to tylko przypuszczenia ,,na logike'' nie poparte żadnymi dowodami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskaros: No właśnie zastanawia mnie z czego żyje taki Eka czy ten Loczek, o ile ten pierwszy faktycznie coś studiuje i raz czy dwa widziałem jak coś robił w montażu to jestem w stanie zrozumieć, że korzysta z życia z rodzicami póki jeszcze może, ale taki Loczek? No może tak jak mówisz, raczej z dobrego domu może pochodzić
  • Odpowiedz
@danoneek: loku chyba wrócił do wcześniejszej pracy, czyli na koparkę czy inne podobne rzeczy, nawiązują do tego często, nawet w odcinku urodzinowym Hani coś się przewinęło
  • Odpowiedz
@danoneek: Szczerze, ogólnie mam wrażenie iż duża część tych nowych influ zwłaszcza z castingów to zwykłe banany. Bo tak na logikę przeciętna osoba zwłaszcza w ich wieku raczej nie może sobie pozwolić na to żeby rzucić pracę na miesiąc i iść w piz du do jakiegoś castingu a później jeszcze przez miesiąc przeżyć na przykład. I to w sumie tłumaczy trochę jakość uczestników słabą
  • Odpowiedz