Wpis z mikrobloga

No a przede wszystkim wygoda, sam lubię skorzystać raz na jakiś czas jeśli wiem, że bym coś obejrzał a nie wiem co :-) Wchodzisz, wybierasz, klikasz i oglądasz. Proste.
  • Odpowiedz
@endl3ss: heh.. trzeba wiedzieć gdzie szukać. bo w momencie jak Ty czekasz napisy ja już mam dawno na dysku serial w hdtv ;) nie kwestionuję przydatności, tylko jak dla mnie nie jest to warte swojej ceny. oglądasz pirackie treści i jeszcze za to płacisz, tylko dlatego że posortowane i z napisami? dawno nie oglądałem filmu z napisami, chyba że jakiś francuski ;)
  • Odpowiedz
@Kargaroth: Znaczy się mówię, jak moi znajomi robią, chcą coś obejrzeć, wchodzą, wyszukują jak chcą, gatunek, czy lektor, mają opis, klik i oglądają, na laptopie (albo w ogóle) nie potrzebują HD, doskonale to rozumiem ;) Tym bardziej, że oni nie wiedzą CO chcą obejrzeć a po prostu chcą COŚ obejrzeć. Sam osobiście nie korzystam, ale zdarzyło mi się kilka razy wejść na tego typu stronę, coś kliknąć i obejrzeć.
  • Odpowiedz
@endl3ss: różni ludzie, różne potrzeby ;) ale płacić tyle kasy za "lifetime" premium to śmieszne dla mnie po prostu. równie dobrze stronka się zwinie za parę miesięcy bo ich zamkną i co wtedy? :P
  • Odpowiedz