Wpis z mikrobloga

@kamdz: Niby po co miałby to robić? Konto nie ma limitów ilości osób zalogowanych, poza tym to sami moi znajomi. Tym razem z reala ;)

@AlfPaczino: Jedziemy tak od roku i nie pobanowali
  • Odpowiedz
@Writer: E, nieprawda. Też tak myślałem, ale do seriali i kreskówek typu family guy jest zajebiste. Filmy faktycznie wolę w lepszej jakosci.
  • Odpowiedz
@KikU: jak nieprawda? z zatoki odcinek serialu pobiera się dosłownie chwile w bardzo dobrej jakości, a tu wolisz streaming? 5min max i masz na dysku to chcesz się zrzucać 360 zeta? bez sensu kompletnie :P
  • Odpowiedz
@KikU: co kto woli. ja osobiście nie widzę w tym żadnych korzyści. a tym bardziej żeby płacić taką kasę za premium. dla mnie żaden problem wpisać tytuł serialu w wyszukiwarce, sortowanie po seedach, ściągasz, odpalasz, jest.
  • Odpowiedz
@Kargaroth: @Kargaroth:

Warto dlatego, że klikasz i oglądasz, masz lepszą wyszukiwarkę jeśli oglądasz z lektorem zamiast gównianego torrenty.org czy premium na hostingach, często napisy nie wrzucone na żadne serwisy, wszystko w komplecie, gatunki, sortowanie, opinie, oceny, komentarze, opis, to jest coś warte jednak dla kinomaniaków.
  • Odpowiedz