Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #vape

Siemka Mirki i Mirabelki! Mój obecny e-papieros jest już na wykończeniu i chciałem kupić sobie coś nowego, problem w tym że wybór dość mały u mnie w mieście stacjonarnie, ale też nie chce mi się bawić w jakieś zamawianie na firmę czy spoza Polski. Ogólnie biorąc pod uwagę to ile chcę wydać, pasują tylko trzy opcje; Ursa Nano (która jak przeglądałem tag wygląda na to że jest z jednej strony bardzo wychwalana ale z drugiej dużo osób jest niezadowolonych), SMOK Novo 2X, lub ewentualnie Vaporesso GTX GO 40. Szukam jakichś opinii od ludzi którzy użytkują, może zdarzył się ktoś kto używał obu (albo i wszystkich trzech urządzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i chciałby się podzielić jakimiś plusami, minusami, jak długo działał wam sprzęt, jakie problemy zauważyliście? Ogólnie Vaporesso GTX GO 40 już miałem i wspominam dobrze, ale po około 6 miesiącach coś się zepsuło w kwestii zabezpieczeń, i samo odpaliło mi się w kieszeni przez co stopił się ustnik. Od tych podów głównie odstrasza mnie fakt odpalania przez zaciągnięcie, bo z wcześniejszych doświadczeń zauważyłem że jest to mocno awaryjny system, ale dużo ludzi mimo wszystko sobie chwali te pody. Anyway, nie będę się już bardziej rozpisywał, podzielcie się doświadczeniami! (Ewentualnie jeśli komuś to pomoże w sugestii... palę głównie gotowe liquidy, zazwyczaj smaki mocno owocowe, ewentualnie czasami jakiś mentol, nikotyna różnie, od 6mg, przez 12mg, do liquidów na soli z 20mg/ml)
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
W sumie zawołam @ak44 bo widzę że mocno się udziela na tagu, i bardzo mocno odradza praktycznie wszystkie produkty Smoka, no a facet w vapeshopie jak to facet w vapeshopie wychwalał tego Novo 2X pod niebiosa. Coś się zmieniło ze Smokiem w ostatnim czasie? Czy nadal twoim zdaniem tragedia?
  • Odpowiedz
  • 0
@acronym ze smokiem nic się nie zmieniło. Dalej SMOK = HIV. Problem w tym że nasze sklepy są zorientowane jedynie na pieniądze, pomijając zadowolenie klienta i wciskają gównosmoki na których mają największą przebitkę.

Na twoim miejscu wybrałbym: Ursa, oxva xlim, uwell crown D. I oczywiście do zalewania dobre płyny typu: aisu, just juice, vampire vape czy element. Jak ci ktoś będzie polecał jakieś dark line to spluń mu w ryj.
  • Odpowiedz