Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Idź się czep kogoś innego. Najlepiej kogoś z uprawnieniami do opieki nad ograniczonymi umysłowo. Ja sobie z takimi ludźmi nie radzę niestety, więc ci nie pomogę w radzeniu z codziennymi wyzwaniami.
Liczę na Ciebie


@Aquamen: Nie ma sprawy. Już mówiłem: robisz #usunkonto i zaraz po jego usunięciu pomagam ci zrozumieć każdy tekst, którego nie ogarniasz swoim rozumkiem*.

@JPRW: ale po co stawiasz warunki, mogę nawet to usunąć i co potem? Wrócę na innym nicku po miesiącu. Ty to jesteś taki zadufany w sobie, wiem ale nie powiem. Wiesz co?

Jak nie chcesz to nie odpowiadaj ale powiedz chociaż czy lubisz azow? Dlatego ten mem cię tak zabolał?
ale po co stawiasz warunki, mogę nawet to usunąć i co potem? Wrócę na innym nicku po miesiącu.


@Aquamen: Bo mogę. A jak wrócisz, to mam nadzieję wylecisz za multi. To moje warunki. Pasuje, to usuwasz konto. Nie pasuje, czep się słupa, a nie mnie. Bo to ja decyduję, z którym z was, śmierdziele, rozmawiam i o czym. Ty możesz tylko grzecznie prosić, żebym poświęcał czas na twoje upośledzone wysrywy.
jak wrócisz, to mam nadzieję wylecisz za multi


@JPRW: . Przecież jak usunę to konto i założę nowe to nie może być mowy o banie za multi. Muszą być dwa konta jednocześnie

Widzisz. Ja ci normalnie wytłumaczyłem, że się mylisz a ty mi teraz wytłumacz historię azowa. Kultura zobowiązuje, no chyba, że nie masz?
@Aquamen: Czemu ja mam poświęcać swój czas na ciebie? Mogę go wykorzystać na patrzenie w sufit albo drapanie się po nosie. Każda z tych czynności będzie bez porównania bardziej produktywna niż rozmowa z tobą. Dlatego najpierw usuwasz konto, a potem będę ci cokolwiek tłumaczyć. Nie pasuje? Twoja strata.
@JPRW: ale to nie tylko na mnie przecież, zacząłeś temat w dyskusji. Więc może warto to pociągnąć dalej, bo z twojego komentarza wynika, że warto trzymać stronę azowa zamiast go nie lubić. Złam taboo misiu, oświeć wykopowiczów czym naprawdę jest azow, może się ludzie niepotrzebnie czepiają skoro ich bronisz? Ja bym na twoim miejscu złamał tego fejka. No chyba, że ci na azowie nie zależy to wtedy możesz dalej palić Jana,
zacząłeś temat w dyskusji


@Aquamen: Ty się do mnie #!$%@?łeś nieproszony. Z tobą nikt nie dyskutował i dyskutować nie ma zamiaru, bo na to szkoda czasu. Paniał?
@Aquamen: Aleś sobie wykoncypował. Z takim lotnym umysłem spokojnie w tym roku szkolnym dostaniesz promocję do czwartej klasy. Mama będzie dumna.
@JPRW: ajejku widzisz ja chodzę do 4 klasy a ty mi nie potrafisz wytłumaczyć jak dziecku bądź jak abel krowie dlaczego nie lubisz azowców. No trudno, ale już wiem, że z nas dwóch to moja nauczycielka od polskiego zrobiła lepszą robotę niż twoja, bo ja chociaż potrafię przelać myśli na klawiaturę i czytać ze zrozumieniem. Tak, pewnie zaprzeczysz i powiesz, że nie potrafię ale obaj wiemy, że zrobisz to tylko dlatego,
@JPRW: nie jestem idiotą tylko 4 klasistą, a ty jesteś niewychowany bo dzieci od idiotów wyzywasz. Musisz być jakimś frustratem tbh. Zdrówka ci życzę i szczęścia. Mama mnie zawsze uczyła, że trzeba być ponad chamstwem i zwalczać je kulturą, jestem silny dzięki mamusi(òóˇ)