Wpis z mikrobloga

  • 3
@golawa: też tak czytałem, ale gram już prawie 5 godzin i naprawdę się wkręciłem, optymalizacja słaba, ale jak ktoś lubi Skyrima albo Fallouta 4, to gierka naprawdę spoko, ma klimat
  • Odpowiedz
@noswtg: optymalizacja polega na usuwaniu mniej znaczących efektow graficznych. DIekuje za optymalizacje ale wole zapracowac na lepsza karte graficzną
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu: nawet na 4080 są dropy, mam 2080, więc nie uważam tego za tanią kartę, a tym bardziej szkoda mi wywalać 4k na lepszą dla jednej gry, ale na wysokich ustawieniach gra działa elegancko
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu: w jakiej rozdzielczości? sam takiej karty nie mam i na 21:9 dziala git w 2560x1080, ale z tego co w recenzjach pisali na 4k, to są, a nie powinno być
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu: w sumie bawi mnie, że piszesz o rtx 4090, a nie zauważyłeś, że ta gra zużywa 100% procesora, a minimalnie karty graficznej, na moim 2080 nagrzewa się do 60 stopni, a powinna do 87 ͡° ͜ʖ ͡°) słaba optymalizacja i tyle, chyba że grasz na 1080, już nawet Cyberpunk z raytracingiem mi lepiej działał, ale sama gra jest zajebista
  • Odpowiedz
@noswtg: procesor(12700k) uzyty jest u mnie w 50%. A gpu 98%. Widzialem testy ze na 4.jajkach tez jest tyle samo fps ale nieznana strona.
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu: to zmień strony, bo gierka po opiniach leci w dół za optymalizację nawet na top grafie, albo wklej screna z rozdzielczością i fps, dalej rozdzielczości nie napisałeś, bo w hd i jeszcze rozszerzone nawet na 21:9, nawet u mnie płynnie leci, ale nie będę dyskutował, jak Ci działa to fajnie, bo sama gra jest elegancka i polecam ją każdemu, kto ma dość mocnego kompa
  • Odpowiedz
DIekuje za optymalizacje ale wole zapracowac na lepsza karte graficzną


@KOXsu: niedługo w nic sobie nie pograsz, bo przez takie podejście rynek zweryfikuje studia, którym nie chce się optymalizować ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra to nie benchmark, idź grać w 3Dmark11 xD
  • Odpowiedz