Wpis z mikrobloga

Haha, wyszedł z Rocha tani manipulant - niby taki będący przed wszystkimi do przodu, bo nie jest tak uwsteczniony jak reszta uczestników, którzy nawet nie wiedzą kto w danym tygodniu wybiera/odpada, ale jak Łucja nakryła go na obgadywaniu to szybko mu dupa zmiękła. Jej reakcja i filmowy wręcz spokój w jakim mu zaczęła odpowiadać i upewniać o wszystkim, utwierdza mnie w przekonaniu, że przekręci go na Rajskim - niestety za bardzo nie ma z kim, ale może uda się coś wymyślić. Karolinie mocno wjechał na banię tryb mommy, bo ta relacja jest już tak patologiczna, że wierzę w scenariusz, w którym w kolejnym odcinku - aby utemperować romantyczne podboje Marvinka - powie mu coś w stylu: "Ale żeby do mamusi takie podchody robić. Ja tutaj mogę cię tylko głaskać i dopiero jak dorośniesz to będziesz to robił z dziewczynami". Sajko w choy. Patryk wydaje mi się, że może mieć jakieś orzeczenie, przynajmniej w stopniu lekkim. Łączy wątki w tempie w jakim administracja naprawiała tutaj bugi po wprowadzeniu nowego wykopu 2.0, włącznie z tym, że nawet nie wie kto odpada xD, dyskredytując nowego, BO TAK XD W ogóle wydaje mi się, że po dość ciekawym początku, mamy tutaj do czynienia z grupowym #!$%@?, ale to takim najbardziej prymitywnym: uczestnicy gubią wątki, zapominają gdzie są, co mają robić, jakie konsekwencje będą miały ich wybory i ostatecznie - dokąd zmierza ten program i jaki ma mniej więcej scenariusz. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że prawie większość nie wytłumaczyłaby logicznie zasad tego programu. I tutaj brawa za casting, że agencja nie wyłamała się i tym razem ze schematu, a poszła kluczem szukania największych retardów, którzy odpowiedzieli na zgłoszenie.

#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz