Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm

Najlepsze swego czasu było eu4ya. Kto pamięta te imby w #warszawa ?

Ktoś pisał ze większość ważniejszych ludzi tam siedzi w pace?

Naciąganie klientów dla własnego zysku, mowy motywacyjne i maile zachęcające do zdrowego stylu życia, by mieć energię do pracy, bo ”smutna morda, smutne konto”. To sekta i życie jak w "Wilku z Wall Street” – mówi nam były pracownik firmy Eu4ya. Jej były prezes prowadzi teraz firmę Goldberg & Sons, przed którą ostrzega UOKiK.
illmatic - #frajerzyzmlm 


Najlepsze swego czasu było eu4ya. Kto pamięta te imby w #...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@illmatic: Goldberg & Sons? Ta firma kupowała dosłownie tony danych od operatorów telekomunikacyjnych i firm ubezpieczeniowych. Do mnie dzowonili średnio co dwa tygodnie przez 1,5 roku, to był 2017 rok chyba.
  • Odpowiedz
  • 8
@FuckYouTony znam osobiście gościa który dał się wkręcić w ten syf. Zwykły studencik gownokierunku, który z dnia na dzień zaczął chodzić w garniturze i opowiadać ze spotyka się z prezesami banków i właścicielami salonów samochodowych XDDD jako ze się bardzo kumplowalismy to dałem się namówić na spotkanie biznesowe …. w kawiarni XD
Szybko mnie przemaglowali ile mam oszczędności, jak wyszło ze nic bo byłem biedakiem studentem to zaczęli wypytywać ile starzy
  • Odpowiedz
@illmatic pamietam, widziałem filmiki, to awangarda MLMowej żenady, kiedyś wynajmowali biura w centrum Warszawy nawet mieli szyld na budynku, z tego co pomiętam to było przy Alejach Jerozolimskich, mijałem to codziennie, kiedy szedłem pracować na etacie.
  • Odpowiedz
@illmatic kojarzę, to ci co kiedyś dzwonili z propozycją inwestycji, w stylu „czy słyszał Pan o firmie Apple/FB/Google” takim podnieconym głosem, to było modne z 10 lat temu.
Strasznie natrętni byli jak fotowoltaika.
  • Odpowiedz