Wpis z mikrobloga

Obejrzałem/ przeczytałem wszystkie wywiady dotyczące afery premiowej I wydaje mi się, że Skorupiski jako jedyny mówił prawdę.

Lewandowski z drugiej strony oskarżył Lukasza o kłamstwo za wyniesienie tego co się działo w szatni do opinii publicznej. Zwrócicie uwagę w jaki sposób zachowywał się zarówno Lewandowski jak i Grosicki na tej konferencji. Oni nawet nieodpowiadali na pytania dziennikarzy tylko "trzeba zapomnieć o tym co było i iść do przodu, skupmy się na meczu z wyspami owczywmi".

Szkoda tylko, że Skorupiski już prawdopodobnie nie wypowie się (przynajmniej do końca kariery) na ten temat bo to by był jego koniec w reprezentacji.

Żenada ja jestem #teamskorupski, Lewandowski nie jest w niczym lepszy od Kuleszy i tego całego zakłamanego betonu w PZPNie.

#mecz #afera #lewandowski #reprezentacja
  • 10
  • Odpowiedz
@MurLand: wiadomo, że za Lewym stoi cala machina marketingowo-wizerunkowa, poza tym jak można traktować jako szczere i wiarygodne udzielenie takiego wywiadu ponad pół roku po sytuacji? To, że Lewy jest wzorem do naśladowania jeśli chodzi i trening, dbanie o siebie i sport nie oznacza, że ma krystaliczny charakter.
  • Odpowiedz
@MurLand: Oczywiscie, ze tak. Skorupie nie odwalilo jak Lewemu. Gosc ma charakter trudnego dzieciakia, ktory wiele przeszedl i nie gryzie sie w jezyk. Lewemu zabraklo tej jego slynnej "klasy", wychodzac do mediow i nazywajac kolege z repry "klamcą".
  • Odpowiedz
@MurLand: W wywiadzie dziwne jest to ze najpierw Lewy mowi ze Skorupski skłamał a potem w 2 czesci ze rozmawial ze Skorupskim i ze on powiedzial ze zle zostaly zinterpretowane slowa i ze zle go zrozumiano i sobie wyjasnili. No to jak sobie wyjasnili to czemu Lewy powiedzial ze "skłamał" a nie, że zle zrozumiano Skorupa? Albo - "najpierw myslalem ze sklamal a potem sobie wyjasnilismy"? Strasznie sliski ten wywiad.
  • Odpowiedz
@inrain88: Lewy przez całą karierę milczał i grzecznie grał za resztę drużyny często biegając od ataku do obrony i czasem nawet rozgrywając XD a i tak zawsze jak repra przegrywała to na niego wylewało się największe wiadro pomyj, chłop już stracił cierpliwość i ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@MurLand: ludzie twojego pokroju wychodzą kiedyś poza magazyn w kołchozie? Mniej więcej taki masz poziom dedukcji z przyswojonych informacji
  • Odpowiedz
  • 4
@Chehu: ojoj ale nam się prosty chłop zesrał Xd awatar w pełni przypadkowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idź posłuchaj swojego idola jak się poci i jaka na konferencji bo prostego zdania złożonego w tych nerwach nie potrafi wypowiedzieć.
  • Odpowiedz