Wpis z mikrobloga

do tej pory nie mogę przeboleć że jedynką zostaje białorusinka mająca układy z łukaszenką i jeszcze wyglądająca jak babochłop, do tego wzięła sobie za faceta jakiegoś podstarzałego gościa niszcząc mu małżeństwo (typo ma 2 dzieci), no w obecnych czasach zdecydowanie nie powinna być dopuszczona do grania w tenisa (tak jak w innych sportach są wykluczenia) - same najgorsze cechy człowieka posiada

To nie będzie dobra wizytówka dla WTA gdy takie coś jest na #1 :(

a wy co o tym myślicie?
#tenis
  • 7
  • Odpowiedz
@mati_: za to teraz nr 1 nie potrafi się pożegnać po meczu z praktycznie żadną zawodniczką oprócz swojej psiapsi Juvan. Naprawdę dzisiaj z penko to przeszła samą siebie jeśli chodzi o chłód, nie jestem zaskoczony, że tyle ludzi ma jej dość.

Karyna jak to Karyna, nie wiem czemu ma służyć wyciąganie jej życia prywatnego, chyba że jesteś z TVPiS to wtedy rozumiem. Na temat dopuszczenia do gry to sorry ale oprócz
  • Odpowiedz
niszcząc mu małżeństwo (typo ma 2 dzieci)


@mati_: Poczytaj (albo odpal Karol Modzelewski) o Ordo Iuris w PL gdzie oni robią to samo jednocześnie broniąc chrześcijańskich wartości xDD to już nic Cię nie zdziwi ;)

a wy co o tym myślicie?


A mnie też kiedyś irytowała, ale teraz mam wywalone. Lepsza Sabalenka na szczycie niż jakakolwiek ruska swołocz. A co do wyglądu to po prostu konkret babka bynajmniej nie dla szczawika,
  • Odpowiedz