Wpis z mikrobloga

Siema. Czy orientujecie się jak miałem przerwę od 2020r to czy trzeba wykupic wszystkie dodatki żeby wrócic? Pewnie jak nie wykupię to nie będę mieć dostępu do sprzętu z tych dodatkow?
#destiny2
  • 8
@yawa ekskluzywne dla danego dodatku sprzety i dodane subklasy na pewno. No i aktywności, raidy i nightfalle z danego dodatku. Wkurza mnie trochę, jak Destiny 2 jest strasznie paywallowe z dużym FOMO, bo zawsze istnieje teraz groźba że jakiś content usuną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop
  • 0
@Mtsen: Jest duża szansa na usuniecie. Bo nie może rosnąć taka gra w nieskończoność. Ale dobrze jakby zrobili to z głowa. Teraz jest -60% na wszystkie dodatki. A ja mam do Shadowkeep. Beyond Light i Witch queen to 90zł nie tak źle.
@yawa: ja dopiero zaczynam grę i z tego co czytałem, to głównie polecają po prostu grać najnowszy dodatek. Teraz lightfall, następny typowo pod koniec lutego.
via Android
  • 0
@marek2121 aj to chyba trochę skiepscilem i mogłem kupić też lightfall jak był na promce z 200 na 100. I miałbym komplet. A przypadkiem ten najnowszy Final shape nie ma jakiś teraz wyjść? Za miasiac albo dwa?
@yawa: szczerze, nie wiem. Nie chcę wprowadzić Cię w błąd bo nie wiem jaką oni mają politykę, ale ogólnie takie cdkeys.com to znana u graczy strona z kluczami. Jedynym problemem jest to, że nie wiadome jest pochodzenie takich kluczy, ale nie słyszałem nigdy o przypadku, żeby steam cofał aktywacje lub banował za to, że użyło się kupionego klucza. To już sam musisz poczytać i uznać czy chcesz.