Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio wypatrzyłem sobie taki ładny zegarek marki daniel wellington. W sumie to sobie go kupiłem i użytkuje sporą ilość czasu.

Dodaje anonimowo wpis, a wiecie dlaczego? Bo dostajecie szału, jak tylko zobaczycie tą marke. To działa na was jak płachta na byka XDD
Dlaczego? Jakbym dodał wpis, z casio czy innym to byłoby git. Nikt by nie zwróciłby nawet szczególnej uwagi.

Dodasz zdjęcie z danielem wellingtonem to nagle każdy szaleje

A tak właściwie, to działa on jak zwykły zegarek. Mam zegarki marek, które szanujecie i nie widzę żadnej różnicy. Wszystkie zegarki działają i pokazują tą samą godzine co dw.
#zegarki #zegarkibones



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio wypatrzyłem sobie taki ładny zegarek...

źródło: i-daniel-wellington-classic-petite-melrose-dw00100163

Pobierz
  • 14
@mirko_anonim: duszeczek wiem że to ty cwelu. Usunąłeś post o moonswatchu żeby ten wysryw teraz wrzucić XD Już wróciłeś z rozpoczęcia roku i Ci się nudzi?


@Rinter: kurła kocham te wojny jak na elektrodzie, emocje jak podczas walki straganiarzy na pchlim targu :D ehh te mikrospołeczności :DDD
@fff112: ciężko to wytłumaczyć szybko szczególnie komuś kto nie jest zegarkowym geekiem. Nie wiem ocb z balticusem ale tu video w temacie fashion watchy - w skrócie - marki bez historii (mało ważne), słaba jakość (hugo boss mojego brata którego dziewczyna kupiła mu go za tysiaka ma paprochy pod szkiełkiem), najtaNsze komponenty z chin, skok na kasę, w cenie daniela wellingtona można mieć lepiej wykonane zegarki marek jak casio, seiko, citizen
Rinter - @fff112: ciężko to wytłumaczyć szybko szczególnie komuś kto nie jest zegarko...