Wpis z mikrobloga

Doberek!
Dziś przedstawię wam swoje przemyślenia odnośnie gali, na której byłem osobiście na tauron arenie. Chciałbym, aby taki post pomógł osobom, które zastanawiają się nad kupnem biletu w przyszłości.

Miejsce: Płyta, kilka rzędów od oktagonu.

1) Hala, atmosfera, atrakcje na hali:
a) Sama Tauron arena robi wrażenie i każda inna hala pewnie ma swój urok natomiast idąc na galę na Tauron Arene czuje się jakby się szło na na prawdę spore wydarzenie.
Jedynie co #!$%@?ło to światła z rampy, które oślepiały przy każdym wyjściu zawodników.
b) Atmosfera przed galą super co do samych walk, zaraz po rozpoczęciu niesamowicie #!$%@?ące jest komentowanie przez Karyny, Sebixów przebiegów walk oraz co oni by zrobili w takiej sytuacji. Duży odsetek ludzi przychodzi tam zrobić instastory i wychodzą w połowie walki po piwo czy zapalić (tak o fani) nawet na walce Szeliga-Wrzosek sporo osób chodziło po korytarzach.
Na plus jeśli macie miejsce na płycie to łatwo dorwać influ. Sam osobiście rozmawiałem z Hejterem, Marconiem. Obok siedziała Dominika Rybak i oglądała walki.
c) atrakcje dodatkowe
Jeśli liczycie, że wygląda to epicko to zmartwię was. Na samej hali były 3 stoiska. Jedno z boxerem, drugie możesz sobie zrobić zdjęcie z pasem i ring girl za 10zł, trzecie stoisko dioz. Przed halą jako smaczek ustawione auto od buddy x betclica (swoją drogą fajna furka)

2) przebieg walk, widoczność oktagonu
Tutaj nie będę rozpisywał się o każdej walce osobno bo już ktoś takie przemyślenia wrzucał i raczej każdy jest zgodny co do tych werdyktów.
Przebieg walki świetnie się ogląda pod oktagonem gdzie słychać każdy cios zadany przez przeciwnika, dzięki czemu łatwo ocenić zadaną siłę ciosu. W walce Frania z Xayoo Jajoo ten prawy, aż huknął, więc tam props dla Xayoo za taki strzał. Walka Alberta była do dupy. Po drugim nokdaunie chłop uśmiechnął się do swojego narożnika (osobiście sądziłem, że wstanie) i tu nagle wyliczenie. Wielki minus. W tej walce najbardziej co rajcowało to wszystkie ciosy zadane przez Księżniczke było słychać i on ma na prawdę pare w tych łapskach.
Walka Amadiego z Tancula. Ehh co tu dużo mówić praktycznie każdy cios Amadiego lądował na barku Tańculi i nie robiły zagrożenia. Praktycznie cała hala zawiedziona przebiegiem tej walki.
Na plus to usłyszeć darcie mirka w narożniku chłop wczuwa się w to jakby sam walczył.

3) ocena gali, ocena hali, ocena wizualna
Ocena Gali: 6/10
Ocena Hali: 8/10 (gdyby nie te światła z każdej strony walące prosto w ryj)
Ocena wizualna: 9/10 Fame umie zrobić gale, fame wie jak zrobić oprawę, nagłośnienie bajeczne. Byłoby 10/10 gdyby nie to, że te stoiska były ubogie.

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@Bartisk: ja bym se chętnie poszedł na fame na hale ale nie na tyle żeby gdzieś jechać. A oni zazwyczaj robią gale kilkaset kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Mam nadzieję, że któreś FFA będzie w Warszawie to wtedy na pewno skorzystam.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: trybuny po samym dachem te najwyższe były pewnie nie do sprzedaży i były puste reszta full zajęta oprócz miejsca jednego na plycie obok mnie bo stalo puste
  • Odpowiedz