Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu codziennie widzę na głównej wpisy z tagiem #mlm a ostatnio matka mi się pochwaliła że rozkręca swój biznes xD Podobno sprzedaje wśród znajomych jakieś środki czystości i perfumy. Pojechała nawet na jakąś konferencję na weekend. W sumie chyba nic strasznego jej nie grozi? Tak sobie myślę że, jeśli ma za dużo wolnego czasu to zawsze dla niej jakaś rozrywka plus może zarobi jakieś kieszonkowe.

#frajerzyzmlm
  • 17
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: Oczywiście, że jej coś grozi. Jeździ na cykliczne pranie mózgu pewnie jeszcze za to płacąc. Może skończyć bez znajomych i przyjaciół jeśli będzie próbowała ich wciągać.
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: wykopki wrzucają wszystkich do jednego worka a praktycznie wszystko zależy od firmy w jakiej działasz i z jakimi ludźmi/w jaki sposób to robisz. Sama forma mlm nie jest zła, nawet jest w swoim założeniu bardzo dobra ale ludzie jak to ludzie, wszystko potrafią spieprzyć :-)
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: To jest właśnie coś na czym publiczna edukacja kompletnie zawodzi, jak się uczy, to się wydaje że wszystko jest porządne, ale jak i nauczycieli, ani nikt w ministerstwie nawet nie wie jak wyglądają doły, że w każdej gałęzi mogłeś liczyć na minimum uczciwości i zapłatę - po prostu za prawidłowe wykonywanie zadań w jednostce czasu. Tu jednak jest potrzebne, bardzo nowoczesne rozeznanie rynku, rozwinąć krytyczny sposób myślenia. No ale
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: Moja mama działa w FM juz kilkanaście lat, niby tez mlm ale jedyne co tam musiala kupic to piórnik z próbkami i tyle. Ma swoje stałe klientki jakies ciotki kuzynki znajome i kilka stowek raz na pare msc wpadnie. Jedynie na te konferencje i szkolenia nie jezdzi xd
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda Próbowałbym ratować matkę bo na tych konferencjach pewnie biora banie. Na allegro to można kupić chemię z UK, Włoch i Niemiec, w sklepach jest duży wybór to czym ich produkty wyróżnią? Strata pieniędzy i czasu który można wykorzystać w inny sposób. Zrozumiałbym avon bo tam zamawiasz towar jak ktoś od ciebie zamówi.
  • Odpowiedz