Wpis z mikrobloga

  • 0
@Vizley:Region zmieniłem 2 miesiące temu. Gość od zmiany regionu kupił jakąś gówno gierkę, potem ja coś kupiłem, ale z kontem nic się nie stało, teraz po 2 miesiącach deportacja.
  • Odpowiedz
@Bambik1337: Zmieniałeś tak po prostu czy też Cię cofnął Steam? Przy zakupie miałeś vpn włączony? Historia logowania konta przez ostatni np miesiąc to za każdym razem Polska?
  • Odpowiedz
  • 0
@Vizley: 1.Zmieniłem po deportacji z Turcji, akurat był summer sale, więc ryzykowałem.
2. Tak miałem włączony Nord VPN
3. Za późno się o tym dowiedziałem, jedynie przez tydzień używałem VPN do logowania
  • Odpowiedz
  • 0
@Vizley: Konto RIP na reddicie piszą, żeby sobie odpuścić, bo stracę całe konto z grami. Myślę nad przeniesieniem głównego konta i tym razem zastosowanie wszystkich środków bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@Bambik1337: jak wy to robicie ze was zdeportowali? ja dawno nie nie kupowalem na argentynie i mnie nie wywalili, jak się zabezpieczyć od tego w razie czego jak bede cos bral?
  • Odpowiedz
@Koshi9012: przecież w necie piszą że weź pan używaj vpn bo podobno coś na reverty daje XD
Tak samo jak ja dałem się walnąć z vpn co mi 200 ars nie chciało iść i trzeba było anulować a bez vpn poszło bez żadnego problemu
  • Odpowiedz
@Vizley: Co do tych historii logowań, po zalogowaniu siedzisz cały czas na VPN? Bo u mnie jak wyłączę to od razu zmienia się na PL adres
  • Odpowiedz
@abikoo: Nie, tylko podczas logowania i wylogowywania. Przy potwierdzaniu logowania telefonem wyskakuje lokalizacja i to właśnie ona zapisuje się do historii logowania. Vpn używam też na telefonie jak korzystam z aplikacji Steam.
  • Odpowiedz