Wpis z mikrobloga

Podsumowanie:

- Walka kobiet to jakaś porażka, leżenie i stypa 3rundy. Takie walkie będą kasowane przez FAME tak jak Wiewiór. Prawie zasnąłem
- Walka trenerów - dobrze słyszałem, że przerwy mieli dłuższe o 30 sekund od freaków? Ogólnie ta walka pokazała dlaczego sportowe MMA w Polsce umarło. Freaki dały lepsze show, to dużo mówi. Tu juz zapadlem w spiaczke.
- Szeliga v Wrzosek - wynik kazdy znal przed walka, szkoda ze ten pirut wrzoska nie wszedl
- Fabijanski - pewnie kazdy by chcial zeby wygral, bo show #!$%@? dobre, ale niestety widac ze tak jak łozdupka nie ma do tego talentu, a głowa nie obita. Szkoda, ale w sumie też powinni mu dać jakiegoś świeżaka, a nie dają mu filipka co ma chyba top3 ilości walk na FAME? xD
- Xayo dobre KO
- Walka wieczoru - Tancula 2 treningi dziennie przez X lat vs laczna ilosc treningow przez X lat = 10 u ferrarki. Mega rozczarowujaca walka, widac ze Tancula psychicznie zezłomowany przez Ferrarke, kondycji tez brak prawie tam umarl na tym wywiadzie w klatce. Chlop gada ze bal sie weselniakow, o wygranej zdecydowalo jedno obalenie to wiele mowi o poziomie walki. I po co ferrari ma trenowac jak i tak #!$%@? widac roznicy na tle ludzi co tyle trenuja (blonski, polak, tancula)? Prawdziwy freak. Dobre show dal i content, w walce dupy nie dal jedziemy dalej.

Jak jakies walki nie opisalem, to znaczy ze byla tak #!$%@? i nie warta uwagi ze nawet juz o niej zapomnialem

#!$%@? mnie troche ze Ferrari ma #!$%@? na te treningi, bo on gdyby faktycznie trenowal i mial tlen to by tego tancule dzis pozarl po tym jak go psychicznie #!$%@?.

Ale z drugiej strony mu sie nie dziwie, jest freakiem, kontrakt na 12 walk, #!$%@? jajca. 4 main event pod rzad to byl?

Ktos tu dobrze napisal - on jest od show, zaintersowania, zasiegow, napedzania sprzedazy, a nie od wygrywania (case najman, bomba, bonus, lew)

Reszta:
Oprawa TOP
Brak glosu dla Frania porazka
Xayo v Rafonix dymy beda spoko, ale domy na Xayo
dynamiczna gala
walki mega słabe i rozczarowujące

#famemma
  • 11
  • Odpowiedz
@RafDan: A gdzie te dymy Xayo - Rafonix zobaczysz ??
Jedynie mogą zrobić program na Kicku lub Twitchu co pewnie ich nie interesuje...
Fame opiera się głównie na widzach yt
  • Odpowiedz
@RafDan: Rafonix i dymy XD Typ zrobił sobie defragmentację mózgu, żeby wyzbyć się swojego jestestwa i ulepił na nowo typowego gówno streamera. Nie będzie dymił, bo będzie bał się, że po #!$%@? będą się z niego śmiać. Żeby dymić trzeba się wyzbyć wstydu.
  • Odpowiedz
  • 0
"sportowe mma umarło" jesteś pierwsza osoba która postawiła taka teze. do tego błędna


@Raptor111: No widać po FENIE który miał galę w dniu FAME. Widać też po KSW, który nie wyprzedał stadionu, a ciągneli starymi legendami bo nikt nowych nie zna.

KSW w malych halach to rozumiem że też ten okaz sukcesu?

I nie pal janda, bo dobrze wiesz o co mi chodzi. Tak jak kiedys byli charakterystyczni zawodnicy dajacy
  • Odpowiedz