Wpis z mikrobloga

#starfield

Największa wagą Starfielda jest to, że gra nic nie tłumaczy.

Przez 4h gry myślałem, w statku mam tylko schowek kapitana na 40 kg a nie również magazyn na 450 kg.
Trzeba samemu szukać i klikać wszystko aby odkrywać mechaniki i elementy gry. Ja jeszcze sobie poradzę bo jestem ciekawym graczem i ostatecznie klikam wszystko ale jestem pewny, że masa graczy ominie masę rzeczy w tej grze.
  • 17
via Android
  • 0
@czuczer Czytać nie trzeba duzo. Raczej kliknięć i patrzeć jakie opcje się pojawiają skróty klawiszowe np jak wejdziemy w panel budowy statku etc
  • 2
@acidd: Za mało grałem by grę ocenić. Mi się się na razie podoba, mimo głupotek. Czy warto kupić? Nie wiem czy na jakąkolwiek grę wydałbym 350 zł (no dobra tesa Vi bym wydał) a już na pewno nie 500 zł..... Jak nie chcesz grać teraz to czekaj do 6 wrzesnia i kup se gampeass na miesiąc.
@acidd czytając wykop wychodzę z założenia że ta gra to największy crap ostatnich lat, powinna mi się znudzić po 15 minutach, zasluguje na 1/10 a grafika przypomina medal of honor z 2001 roku, tymczasem ja się bawię jak #!$%@?, dawno żadna gra mnie tak nie wciagla a jestem wybredny. grafika na planetach jest niekiedy bardziej niż zajebista, mechanika strzelania jest super, poczucie pustki w kosmosie, eksploracja itp mega. Skyrim w ogóle mnie
Ta gra powinna kosztować max 120 zł. Niestety, eksploracji tam nie użyczymy i jeśli myślicie że piszę głupoty bo na planecie pustej jak dzban można znaleźć miejsca "opuszczone laboratorium" to wiedzcie że takie same laboratorium odwiedzimy na każdej planecie 1:1. Grafika? 2001 ... niestety, drewno pogania drewnem, npc, przeciwnicy to najgłupsze AI jakie spotkaliśmy w grach. Wszędzie gdzie wejdziemy do budynku to czeka nas walka ale to #!$%@? wszędzie trza się strzelać,