Wpis z mikrobloga

Niesamowite emocje, ile musi być ciekawych zwrotów akcji w tych live na żywo, jaka to jest strata dla wszystkich ktorzy maja playera że te tym sezonie nie będzie ich ;((((
Interesujące jest to że w każdym odcinku jest jakaś osoba która potrafi tak wkur.....ć , przecież na pewno w tle tej osoby inne też pewnie robią ciekawe rzeczy i równie wnerwiać mogą ;p tyle zmarnowanego materiału...... knucia, mycia tyłka czy coś ;p jak mogliście nam to zrobić?!?!
#hotelparadise
  • 10
@Aurelia2021: W 5 i 6 sezonie lajwy to była może z godzina nowego materiału z każdego dnia, więc w kółko leciało to samo. Tak okrojony materiał łatwiej wrzucić jako bonus jak przy All Stars. Też żałuję że nie ma lajwów akurat w tym sezonie który się tak ciekawie zaczął.
@Rosalinea: Lajwy były ciekawe jak pokazywano rozmowy, ale przede wszystkim alkoimprezy bo te odsłaniały dużo, bardzo dużo i nie było #!$%@? lektora. Nudne lajwy były ze spania i mycia, takie zapychacze, no chyba że ktoś lubił sobie podpatrzeć na d... pod prysznicem. Jak zaczęli okrajać materiał tak powycinali za dużo i zostały jakieś ochłapy.
@heheszka2: to fakt, dużo miernego i niepotrzebnego materiału tam było, ale jednak perełki z rozmów i nieemitowane w odcinkach materiały robiły robotę. Pamietam, bo nagrywałam Wam te materiały i często trudno było wrzucić tu na tag, bo zbyt dużo się działo, a ja zwyczajnie nie dawałam rady czasowo. Dobrze, że choć na VOD trochę takich materiałów będzie
@Rosalinea: To było super, że te kawałki live'ów tu zamieszczałaś. Ja wtedy tylko czytałam wykop, nawet nie byłam zarejestrowana i też nie bardzo miałam jak oglądać to na żywo. Z początku to nawet nie wiedziałam, że to w ogóle jest na playerze i jak to znaleźć. Te filmiki więc bardzo dużo dawały :)