Wpis z mikrobloga

o slysze ze lukaszek znow nie wzial tabletki XD front XD walka XD

przeciez cpun nie zyje, mleczny zadowolony ze wspolpracy, wojcik zaraz wyrok za pomowienia XD

jakie informacje? o czym? co to kogo gwno obchodzi XD o rudym? ze co? ze ubiera sie w ciuchy mleczna furia? XD niech se chodzi i w worku po kartoflach caly wytuatuowany XD niech se nawet jezdzi i maklarenem XD wazne zeby krzysiu mial codziennie 12 butelek mleka od frajerow a w pokoju sie kisilo 10 obiadow z zodiaka XD
#kononowicz
no ale ja sie nie dziwie XD jak to 500 osob oglada podniecone XD grubego mitomana XD

pod tego trupa juz chyba trzeba szykowac 5000V 300kW XD inaczej nie wstanie XD zalozcie front z lukaszkiem XD jak japonce po zrzuceniu na nich bomb atomowych XD no tak XD jedna bomba smierc cpuna, druga bomba juz leci - wyrok za pomowienia XD no jest teraz o co walczyc XD #patostreamy
Pobierz twardy_kij - o slysze ze lukaszek znow nie wzial tabletki XD front XD walka XD

przec...
źródło: gruby olo na rozprawie
twardy_kij - o slysze ze lukaszek znow nie wzial tabletki XD front XD walka XD

przec...
  • 13
@Mariusz1488: a to niech pracuje gdzie chce, cokolwiek ktos z nich powie to kazdy siedzi w uniwersum fekalnego krzysia z mazur XD nawet ja mam tego swiadomosc dlatego na powaznie to tu mozna postawic stolca z dumom XD

albo straszyc seksem z czyjas matka XD z matka ktora ma 50 lat XD albo jest w atmosferze
twardy_kij - @Mariusz1488: a to niech pracuje gdzie chce, cokolwiek ktos z nich powie...
@Mariusz1488: może stąd jego obsesja żeby wszystkich nazywać petami bo ma taką ksywę na ośce.( ͡° ͜ʖ ͡°) a z tym wykształceniem to nawet mało ważne, wystarczy rozum, gdyby całą kasę z lajtow nie rozprdalal tylko odkładał to dawno by sam założyć coś własnego.
@Major_Gross: Z tym wykształceniem napisałem, bo dam sobie rękę odciąć, że gdyby Olgierdano miał jakieś studia skończone a któraś z jego ofiar miałaby podstawowe albo zawodowe to leciałaby wiązanka "ty zaszczany menelu bez średniego" (Andrzejewski ma maturę co w czasach jego młodości wcale nie było takie powszechne)
Co do kasy z lajtów to nie przesadzałbym, nie śledzę ich jakoś pilnie ale ile łącznie zarobił? 10k? może 15? grosze jak na zakładanie