Wpis z mikrobloga

@PawloseeK ale co jest na tym wykresie przedstawione? jakie ceny? ofert? kupna? jakich mieszkań? źródło jakieś?
i wszyscy tak sobie tutaj komentują jakiś wykres z d*py i nawet nie przejmują się że nie wiedzą co tak naprawdę jest pokazane na tym wykresie?
  • Odpowiedz
@siejeje: Wiadomo, że jak jeszcze parę lat się cofniemy, to będzie jeszcze taniej. :> Natomiast uważam, że miałem fart bo kupiłem w ostatnim momencie, kiedy sytuacja na rynku była stabilna. Później się zaczął cyrk z covidem, stopami. Gdy brałem w 2019, to stopy były na poziomie 1,5 pp i kredyt ze stałym oprocentowaniem wychodził tak samo, jak ten ze zmiennym. Wziąłem ze stałym, więc cały cyrk ze stopami teraz mnie
  • Odpowiedz
widać spadki o których non stop piszą na tagu


@Twajdy:

- załóżmy że w Krakowie są do kupienia tylko 3 mieszkania
- duże 1mln, małe 400k i
  • Odpowiedz
  • 1
@Drmscape2 stare przysłowie mówi. Jak ci wykopek doradza to zrob odwrotnie. Ja też kupiłem mieszkanie w 2018 jakoś pod koniec i nie czekałem aż banka pęknie. Teraz za to samo mieszkanie 120 130k więcej xD
  • Odpowiedz
@Morf: po co zakładać niemożliwy scenariusz? wartość merytoryczna taka sama jakby założyć, że we wszystkie tanie mieszkania uderzy meteoryt i zostaną same powyżej 1 mln zł
  • Odpowiedz