Wpis z mikrobloga

Nie mogę nic kupić z tureckiego Google Play.
Kupowałem głównie karty do HS. W lipcu nie mogłem, reset komórki, nowe konto na Turcję i poszło od razu z karta revolut.

Ale parę dni temu coś grzebałem i dziś nie mogłem już kupić nic.
Więc znów reset komórki, odpalam z opcją na Turcję i...
Pierwsza dziwna rzecz, że teraz domyślnie jest sklep na PLN, a wcześnie był na TRY.
Podczepianie różnych metod płatności, Revo, Cinkciarz - i nic.

Może ktoś ma aktualnie to samo i udało się rozwiązać problem? HS to 55% taniej niż na Polskę.

Czy google coś pozmieniało w ostatnich dniach? Nie idzie żadna apka, żadna gra ani film. Jedyne co udało się to Youtube Premium i Google One.

#google #googleplay #turcja #hearthstone
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kaolin28 na forach pokemonów piszą, że cała Turcja dostała bloka. od tygodnia. kupują teraz na Pakistan.
a Ty swoje info skąd masz? w sumie kartę turecka też mogę spróbować zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kaolin28 UGP w Xbox potrafię na karcie revo od zawsze robić.
ale nie o to chodzi.

czemu google miałby nie działać?
działał latami, działa nadal na taki Pakistan, indie, Argentynę, ale od paru dni właśnie nie działa na Turcję z kartami revo o zwykłymi.
dlatego właśnie pytam czy oldbubil/ fubs działają aktualnie, bo revo, curve zostały zablokowane
  • Odpowiedz
@vartan: dałem Ci poradnik wpisz w google i spróbuj, poznasz odpowiedź w godzinę, stracisz co najwyżej 2 dolary na operację, chyba że w nieskończoność będziesz czekać na odp. i podanie wszystkiego na tacy.
  • Odpowiedz
Wgl slyszalem że zaczynają banować konta osobom ktore korzystaly/korzystają z tego tipu.. myślicie ze jest czego sie obawiac? Moze warto zmienic teraz region z powrotem na polski?
  • Odpowiedz