Wpis z mikrobloga

Jestem w naprawdę ciężkim szoku, jak dobrze to się ogląda, fabuła może nie jest 1-1 jak z anime, ale powiedzmy, że główne wątki się trzymają, postacie wyglądają genialnie
Jestem dopiero po pierwszym odcinku, ale coś czuje, że jutro będę miał ciężki dzień w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście piątek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#onepiece
  • 4
@LubieHardkor: Też obejrzałem 1 odcinek, mam kilka zastrzeżeń ale generalnie nawet dobrze mi się oglądało. Zobaczymy jak się rozwinie. Trochę pozmieniali też postacie i historię co z jednej strony zrozumiałe z drugie niektórych rzeczy z anime mi brakuje.
@LubieHardkor ja już po dwóch odcinkach i o dziwo jak na razie jest całkiem spoko. Oczekiwania miałem mega niskie, bo wszystkie tego typu adaptacje jakie znam, kłuły w oczy niesamowicie.
Najbardziej to mi brakuje jakiegoś takiego "#!$%@?ęcia" poczas walk i na wejściu jakichś kozakow typu Shanks czy Garp. Wiadomo że trudniej osiągnąć taki efekt jak w anime, może jak będzie dobry odbiór, to wyskoczą z większym budżetem na kolejne sezony.