Wpis z mikrobloga

Przemyślałem kilka spraw i po długim namyśle przymierzam się do rozpoczęcia regularnego picia moczu. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie to bardzo proszę o porady dla nowicjusza odnośnie temperatury, ilości i pochodzenia uryny. Savoir-vivre'u i know -how. Jak zacząć i czego unikać. Z góry dziękuję i pozdrawiam #kononowicz #mexicano
Pobierz PonuryBatyskaf - Przemyślałem kilka spraw i po długim namyśle przymierzam się do rozp...
źródło: temp_file5621165638446100582

Jaką ilość moczu wypijasz dziennie?

  • Około pół litra 20.9% (32)
  • Około litra 11.1% (17)
  • Około dwóch litrów 11.1% (17)
  • Powyżej 3 litrów 5.2% (8)
  • Powyżej 5 litrów 51.6% (79)

Oddanych głosów: 153

  • 13
@PonuryBatyskaf: nikt moczu nie pije, picie moczu to mem i urojenie meksyka
nawet w tej ksiazce o urynoterapii pisali glownie o wcieraniu i przeplukiwaniu moczem czesci ciala

napisalem to bo nigdy nie wiadomo kiedy wykopek zartuje, nieironicznie sprawdzilem w internecie co na to zrodla, moze w ostatecznosci kiedy nie ma wody to pija ale nie dla zdrowia
@PonuryBatyskaf Były mistrz UFC wagi półciężkiej robił to codziennie i oczywiście własny https://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/sekret-lyoto-machidy
Lyoto podczas wywiadu w marcowym wydaniu magazynu opowiadając o swoich zwyczajach treningowych wyjawia że on i jego rodzina…piją własny mocz.

„Mój ojciec robi to od dawna i to on wprowadził ten rytuał” – mówi Lyoto. „Ludzie myślą że to żart (śmiech).Nigdy nie mówię o tym w Stanach Zjednoczonych bo nie wiem jak fani na to zareagują (śmiech). Piję swój