Wpis z mikrobloga

Widzowie i Fani piszecie do mnie nie raz nie dwa na pri: „@KosherForeskin dlaczego tak piętnujesz ruszanie gulką przez Melina? Przecież każdy rusza gulką”. Już wam odpowiadam Widzowie i Fani - oczywiście ze każdy rusza gulką, ale jest różnica pomiędzy ruszaniem gulką dla swojej partnerki/partnera w domowym zaciszu, a obrzydliwym nagrywaniu swojej masturbacji dla randomowej osoby z internetu, która Melina „skusiła”(zreszta Kobra nie lepsza bo tez damską gulką ruszała i świeciła cyckami dla każdego kto chciał) , zdradzanie w ten sposób żony, próba ucieczki od żony i malutkiej córki do „kochanki”, która akat potrzebowała bezrobotnego alkoholika utrzymanka. Córka za kilkanaście lat z pewnością zobaczy popisy obu Ulungów przed kamerą. To właśnie piętnuję: oszustwa, zdradę, chęć ucieczki od rodziny, niepanowanie nad swoją chucią, wrzucanie tych obrzydlistw do internetu. I powiedzcie mi, ze nie mam racji Widzowie i Fani. Już pomijając to, ze oboje są upośledzeni to jedno i drugie(ale bardziej Gnik) to istne sku rwy syny.
#bonzo
  • 4
  • Odpowiedz