Wpis z mikrobloga

@michelney ty z tego co pamietam, doradzałeś mu żeby „nie słuchał małp z wykopu i robił swoje” i może dołożyłeś cegiełkę do tego, ze koleś odpadnie z rynku przypalając kilkadziesiąt tys. na shortowaniu nasraka
@maniek74 cieszy mnie twoja dobra pamięć,ale niestety jest wybiórcza. Pamiętasz, kiedy tak do niego napisałem, gdy trzymał stratne S? Pod koniec sierpnia 2022 i na początku września. Teraz sobie przewiń wykres i zobacz, co się później stało.

ostatnio doradzalem koledze nietrzymanie dużych strat i niegridowanie. widzę,co się dzieje na rynku i moim zdaniem to nie pora na takie zagrywki.

maniek, to co robisz nie jest ani śmieszne ani nikomu tym nie pomożesz.
michelney - @maniek74 cieszy mnie twoja dobra pamięć,ale niestety jest wybiórcza. Pam...

źródło: temp_file6292417522477106061

Pobierz
@michelney No czyli dobrze pamietam, doradzałeś typowi kisić starty zamiast je szybko ciąć lub używać SL.

Resztę twojego wysrywu nie chce mi sie już po raz enty komentować. Zrozum wreszcie trollu, ze jeśli ktoś publicznie pisze na forum o swoich pozycjach, to inni maja prawo je komentować.

Ja mu doradzałem oczywista rzecz, żeby w trakcie turbo hossy nie grał twardo shortów - proste jak #!$%@?. Ciebie piecze, bo robiles to samo co
@a-l_d bez przesady, wczoraj sam robił wpis, ze jak dalej pójdą w górę, to kończy zabawę z lewarem i „xD” wiec jakoś raczej bardzo tego nie przeżywa, to ja dziś zrobiłem wpis, żeby sprawdzić czy pozycja jeszcze w grze czy już po ptokach

ale cieszy mnie, ze grupa wsparcia anonimowych hazardzistów jest w pogotowiu i martwi się o psyche kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michelney bla bla bla, prujesz się od czasów, kiedy to jeszcze miszelin gridowal Nasdaczka i pisał tu, ze „stop lossy są dla małych dziewczynek” jak ci ktoś zwracał uwagę, ze bzdury wypisujesz, to standardowo leciały bluzgi czy jakieś ad personam, jak powyżej. Teraz już trochę spokorniałes i przeprosiłes się ze stop losami, ale widać piecze cię ciagle, bo ja ci wtedy nie raz zwracałem uwagę, ze #!$%@? kogoś na minę lub sam