Wpis z mikrobloga

Witam, jeśli mam wykupiony odnawialny pakiet na player.pl na 12 miesięcy za 50 zł, to po jakiej cenie mi się odnowi pakiet po zakończeniu okresu 12 miesięcy? Moja obecna cena 50 zł/rok, czy po aktualnej (150-200 zł/rok)? Wydaje mi się, że o zmianie ceny pakietu powinienem zostać poinformowany, koniec pakietu mi się zbliża, a żadnych maili nie dostałem o nowej cenie.

#player #playerpl #vod #streaming #tvn #telewizja #telewizjaonline #telewizjainternetowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@n0xx @alteron
No zobaczymy, bo na stronie widnieje "aktywny" i w pozycji-data zakończenia, nie ma daty a jest kreska, więc wygląda jakby miało się odnowić, po nowej cenie nie chciałbym, a nie chcę również anulować, żeby nie stracić ceny 50 zł/rok.
  • Odpowiedz
@smile20: Chciałem ostatnio kupić na rok to się okazało, że wyłączyli w sierpniu taką opcję i teraz można tylko co miesiąc bulić. Ale może to dla nowych a dla tych co już mają to nadal będą mogli ? Cholera ich wie.
  • Odpowiedz
Teraz przedłużyłem za 40PLN na 3m. Niby promocja, bo w cenie dwóch. Było też 180zl za pół roku. Też miałem ten pakiet za 50PLN na rok.
  • Odpowiedz