Wpis z mikrobloga

@malinq Robi to za co mu płacą, czyli wyświetlenia, zasięgi i sprzedane PPV. Business is business mordeczko, a to jakim kosztem, to niema najmniejszego znaczenia( ͡° ʖ̯ ͡°)
W swojej poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o to, że wytykanie braku umiejętności freakowi jest kretynizmem, bo nie o to tutaj chodzi( )
@Ralphs: No to dawaj powiedz ile jaca sprzedał ppv ze tak łatwo go fame oddało do federacji która ma problemy z wypłacalnością XD

Ty myślisz ze Ferrari miałby swoją pozycje gdyby #!$%@? raz za razem jak jaca? XD
@malinq Nie mam #!$%@? pojęcia, bo oglądam jedną galę na pięć i nie śledzę tematu, ale widzę konkretny ruch w gorących, gdy tylko się Jaca pojawia na horyzoncie. Jako ktoś spoza bańki słyszę cały czas tylko o Ferrari i tym starym patusie, więc chyba się nadaje?
@Ralphs: i ruch w gorących na wykopie jest równoznaczny z tym, o co chodzi we freakach?

Zauważyłeś może, że wykop najbardziej jara się patusiarstwem na gali która sprzedaje tak mało ppv, że nie ma pieniędzy na wypłaty dla zawodników? To strona ze śmiesznymi obrazkami gdzie freaki śledzi ile? ~1000 osób? Jak te gale sprzedają po kilkaset tysięcy ppv?
@malinq Dobra Ziomuś, pewnie masz rację, bo widzę, że doktoryzujesz się z tematów freakfightowym, a ja jestem tylko amatorem, który to ogląda jak mu kumpel restrima podeślę, bo mi szkoda mojego ciężko zarobionego hajsu na takie rozrywki. Miłego dniaʕʔ