Wpis z mikrobloga

Witooojcie ( ʖ̯)
Jestem po 2 odcinkach, z imionami mam problem jak pewnie większość (przez pierwszy tydzień powinni mieć na szyjach tabliczki lub koszulki z imionami).
Moje spostrzeżenia:
- czemu dwudziestolatki na siłę robią z siebie czterdziestki..
- te 3, które ćwiczyły będą kombinatorkami ze zbyt mocnymi charakterami na obecnych Panów
- te 2 pozostałe rywalizują o pierwszą koronę cringu w tym sezonie - blondi powinna na tym rajskim jeszcze się rozpłakać i powiedzieć, że ma dużo super sukienek i że ogólnie to zależy jej bardziej niż innym żeby tam być
- 32latek ma wzrok psychopaty, ale mentalnie może się nie odnaleźć
- reszta Panów bardzo nijaka, ten z grzywką na Mostowiaka to klimat Just5 zmiksowany z Grzesiem Skunksem z HP5
- jeżeli chodzi o aspekty wizualne to są gusty i guściki, ale po poprzednich sezonach można wnioskować, że osoby zdobywające większe zachwyty wchodzą później

Zobaczymy co będzie dalej, do usłyszenia ()
#hotelparadise
  • 1
@malaszuu_: piękna analiza, mam te same spostrzeżenia co do pań, cóż za moda ? wszystkie max. postarzone ile się da w zasadzie, każdą przesacowywałem z wiekiem xD

Mi się Roch chwile z Cipeuszkiem skojarzył przez wiek, taką "studenciakowatość" (nie cierpię tak jak oni mówić, ale ma taki VAJB XD) no i tego tenisa... ale wydaje się być sympatyczny całkiem i mieć jakieś IQ ponadnormatywne dla uczestników produkcji ( ͡° ͜