Wpis z mikrobloga

  • 1
@ppiasq ja walczę z Michigan. Gra wciąga strasznie i pomimo, że robię misje może pół dziennie to wciąż się nie znudziła. Chociaż nie wiem co kupić po pierwszym Azovie...
  • Odpowiedz
  • 0
Chociaż nie wiem co kupić po pierwszym Azovie...


@Zarov: No tu nie ma recepty, zależy co kto lubi tak naprawdę. Jeśli nie grasz na hardcorowym trybie to możesz sobie sprzedawać ciężarówki za pełną cenę zakupu i popróbować wszystkie, darmowych ciężarówek na mapach też jest sporo, także kasa to nie problem. Tak obiektywnie to najlepsza jest Tayga, do zgarnięcia za darmo na pierwszej mapce w Tajmirze.
Ja w sumie trzymałem się
  • Odpowiedz
  • 0
@ppiasq fleetstarem? podziwiam. Ja szybko sprzedałem, kupiłem Azov i teraz jadę gdzie chce. ale kończę Black River i zaczynam Zaporę to może zajrzę do tej Tajmira za tą Tajga
  • Odpowiedz
  • 0
@ppiasq odblokowałem Tajgę ale powiem Ci że z tym co mogę zamontować obecnie to Azov przejeżdżał przez rzekę a Tayga utknęła.
  • Odpowiedz
@ppiasq: gratulacje, po kolei robiłeś czy po trochu każdego? Ja ostatnio skończyłem kontrakty na Michigan i pojechałem na Alaskę, i mam wrażenie że tu dużo szybciej idzie, bo to Michigan to już się dłużyło
  • Odpowiedz