Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: dobra, pozwoliłem sobie przesledzić twoją aktywność xD, nic dziwnego.
Konfiarz biorący pisowski kredyt 2% i tyrający w zgniłych Niemczech, giga hipokryzja.
wsm kto inny jak konfiarz próbowałby mi wmówić, że coś takiego jest normalne i tak działają partie polityczne XDD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: jak można nie rozumieć tego, ze będąc osobą publiczna wypada choć troche być powaznym, nawet pis nie robi aż takich akcji. Prawda jest taka, ze wyborcy konfederacji zgadzają sie z tym chlopem pewnie ale troche wstyd się przynać xD(chociaż nei wszystkim)
  • Odpowiedz
Konfiarz biorący pisowski kredyt 2% i tyrający w zgniłych Niemczech, giga hipokryzja.


@dupxo997: czemu hipokryzja? Branie 500 plus to też hipokryzja?
Zgniłe Niemcy? XD tutaj zarabiam kilka razy więcej i na swojej działalności tak jak Pan Mentzen nauczał i się tego nie wstydzę.
  • Odpowiedz
Przecież taki człowiek nie powinien być na liscie wyborów do rady gminy nawet


@dupxo997: Jakich wyborów?! Patrząc na jego posty, to typowi powinno się odebrać licencję na używanie widelca, a Ty o jakichś wyborach piszesz. XD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: no bo tak cięzko jest przyznać, że coś jest głupie? ja nie siedze na tagu polityka i nie pisze tu prawie nic, ale jak to dzisiaj zobaczyłem to az mi głupio, że powazna partia polityczna coś takiego robi xD. Teraz to mam wrażenie, ze wybory konfy to jak moaj babcia z pisem. Mozna nasrać na twarz a wyborcy zjedzą
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: no żadna, ale jak mówisz, ze tak działa partia i git, to dajesz na to przyzwolenie, a to juz brzmi jak moja Babcia. Czasem warto wyrazić sprzeciw czy coś. Nawet jesli jest to partia której jesteś fanem.
  • Odpowiedz