Wpis z mikrobloga

@Helen97: Tak to jest, gdy nie ma przepisów w PL nt umieszczania osoby ewidentnie potrzebującej pomocy w oddziale zamkniętym. Przepisy na ten temat nadal są niejasne, niedoprecyzowane, druga ameryka:/
  • Odpowiedz
@lenaaa-lena: raczej stare foto - w tej fazie pewnie foty z obrażeniami nie pasują do jej sposobu widzenia samej siebie.
Ciekawa jestem, za ile dni się wypisze i znów zaczną się akcje pod tytułem "torturowali mnie tam, kiedyś wszystko Wam opowiem, Robaczki" itd.

Chyba jestem wiktoriosceptyczką. Z drugiej strony obserwowanie jej przypomina mi, że nawet jeśli uważam samą siebie za z***baną, to jednak daleko mi do tego poziomu, który ona prezentuje.
  • Odpowiedz
@Helen97: to że ona w głowie ma poprzestawiane to podejrzewano dawno, ja bym chciał się tej prawdy dowiedzieć od szlałno, łoniego....a nie! Czekaj! Jednak nie, nie chcę, przeszło mi
( )
  • Odpowiedz
@Helen97: nic z tego nie będzie - nawet zamknięcie w psychiatryku niczego nie naprawi, a jedynie uspokoi demony. Biorąc pod uwagę jak wyglada psychiatria w Polsce i fakt, że każdy ma cię w dupie, a rodzina, otoczenie i środowisko nie pomaga w ogarnięciu się to nie widzę szans na poprawę. Nawet teraz w ośrodku ma dostęp do telefonu, zatem jest w nim aby nie "rozrabiać" a nie żeby się leczyć. Leczenie
  • Odpowiedz
@crazy_frog: z psychiatryka raczej tak łatwo by jej nie wypuścili, chyba że ich postraszy że coś opublikuje, bo przecież ma rzeszę" wiernych fanów " (porażka) , mam wrażenie, że to ludzie ją nakręcają do użalania się nad sobą i publikowania takich rzeczy..????????????
  • Odpowiedz