Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj jacyś prawdziwy audiofile? Szczerze na wykopie nie szukałbym poważnych odpowiedzi, ale nie zaszkodzi zapytać.

Od 8lat szukam optymalnych słuchawek, jako że jestem audiofilem przewinęło mi się kilkadziesiąt modeli i przynajmniej wiem co mi się podoba, a co nie i czego konkretnie szukać. Czyli w skrócie optymalnie słuchawki dla mnie to takie z dość podbitym basem, ale nie za dużym bez agresywnego charakteru typu jakieś (KZ-EX, KZ ZS10) to nie moja bajka zbyt wysoka góra. Ja wolę bardziej wycofaną górę ze względu, że takie słuchawki nadają się tylko dla słuchaczy elektro, a w moim folderze "Muzyka" mam ponad 6k kawałków wszelkiej maści kategorii muzycznych od klasyki do rapu - jestem w skrócie wszystko słuchający co jest dobre xD

No, ale do meritum. Przez tyle lat nie udało mi się znależć nic lepszego niż Tripowin x HBB: Mele. Ale idealnymi ich nie nazwę, czasami mi brakuje trochę głębszego brzmienia z ciut większym basem. I nie wiem jakie modele przetestować, żeby znależć coś lepszego.

#audio #sluchawki #audioboners #audiofile
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Propagidator Z opisu przychodzi mi do głowy 7Hz Legato albo Błon Z300.
Gość z kanału Hobby Talk na YT ma podobne preferencje do twoich, sprawdź jego recenzje.
  • Odpowiedz
  • 0
tylko iemow szukasz?


@tomek_wcale_nie_tomek: Miałem styczność z zewnętrznymi i nie przypadły mi. Lubie jak dzwięk 'gra w głowie' i tłumi zewnętrzny hałas - z tego co mi się wydaje raczej nie osiągnę tego na tych zewnętrznych, tylko na dousznych.

Z opisu przychodzi mi do głowy 7Hz Legato albo Błon Z300. Gość z kanału Hobby Talk na YT ma podobne preferencje do twoich, sprawdź jego recenzje.


@cukru: Dzięki, ogarnę sobie póżniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Propagidator Z tego co kojarzę to są podobne, ale najlepiej musiałbyś znaleźć recenzję z bezpośrednim porównaniem.

I z tego co widzę na szybko patrząc to tak trochę średnio wyglądają opinie, jeżeli jest sens na nie się patrzeć. 4/5 gwiazdek


Cóż, to zależy całkowicie od tego kto te gwiazdki rozdaje i jak mocno preferencje tej osoby zbiegają się z twoimi.
  • Odpowiedz