Wpis z mikrobloga

  • 0
@MrPawlo112 chce iPhone że 120 Hz. 13 pro albo 14 pro. generalnie używam Xiaomi od 10 lat, ale każdy namawia że iPhone super telefon. Obecnie używam 6 letniego mi mix2 i wsm działa, ale czasem przymuli trochę. Potrzebny do internetu wsm. Mało zdjęć. No i tonze nie będzie tiktoka i YT vanced trochę skreśla iPhona ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
chce iPhone że 120 Hz. 13 pro albo 14 pro


@Itslilianka: Wysoka półka ale ok

eneralnie używam Xiaomi od 10 lat


@Itslilianka: Ja też, może nie przez 10 lat, ale tak z 5-6, teraz sobie kupiłem Redmi Note 10 Pro i sobie bardzo chwalę.

Potrzebny do internetu wsm. Mało zdjęć


@Itslilianka: No to po co ładować 5k w telefon skoro chcesz głównie przeglądać internet, zdjęcia, czasem jakiś film na
  • Odpowiedz
Dalej nie czytam, z reguły nie polecam używanej elektroniki, zwłaszcza telefonu.


@MrPawlo112: Sam od ponad 10 lat korzystam tylko z używanych telefonów i nie narzekam. Wystarczy kupować z głową i nie "napalać się" - wybrać urządzenie w dobrym stanie zewnętrznym (większa szansa, że właściciel o nie dbał, "nowa obudowa" - szczególnie po upłynięciu gwarancji - jest pewną lampką ostrzegawczą), możliwie nienaprawiane (bo wtedy jest ryzyko użycia zamienników części), z obowiązkową weryfikacją
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPawlo112 @mp107 no sam nie wiem mogę 3k wydać na telefon. W iPhonie budzi grozę hermetyczność systemu. Brak nagrywania rozmów, niektóre aplikacje nie życzą sobie nagrywania ekranu, brak YT vanced. Za iPhonem przemawia stabilność i płynność która zachwalają sobie użytkownicy. Jednak jak przesiądę się z mi mix 2 na takiego Xiaomi 12 pro lub 13 to odczuje mega różnice. Jednak to Apple ma coś za czym jego fanatycy są w stanie postawić
  • Odpowiedz
@Itslilianka: przy iphonowych kwotach za telefon to sprzedawcy już dysponują fakturami itp. na stronach operatorów można sprawdzić po imei czy nie zalegają z ratami (ale co z tego jak z pierwszą nie zalegają a jeszcz 36 przed nami xd)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: z uwagi na LiDAR kupiłem 12 Pro Max. Myślełem, że może przemogę się i dam radę używać tego systemu, ale już na starcie okazało się. że nie tak prosto dam radę przerzucać pliki z telefonu na telefon (iOS<>Android) lub z telefonu na kompa (iOS<>PC). Poległem na przerzucaniu biblioteki moich ebooków i zrezygnowałem, bo w zanadrzu miałem jeszcze program pisany stricte pod Androida. Ilość potencjalnych wyrzeczeń mnie odepchnęła. Moze gdyby mieć
  • Odpowiedz
@Itslilianka: nie wiem dokładnie do czego potrzebował tego iphone. Pewnie jakaś detekcja odległości, układ obiektów? Ja próbowałem to wykorzystywać pół-profesjonalnie.

Xiaomi, też ten etap przechodziłem kiedys. Jeszcze za czasów Mi5. Dziś już nie chce mi się w to bawić.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: chyba przede wszystkim temu, że jestem zły na to, że Mi5 padł mi jednego razu. Ot, tak po prostu się nie uruchomił. Irytujące też były krzaczki w niektórych miejscach w systemie. No i to, że na global, zawsze zmieniałem na miui polska, żeby było jakoś tak gościnniej.

W tym przedziale cenowym, który podałeś można spokojnie wybrać flagowca samsunga i cieszyć się na prawdę dobrym sprzętem.
  • Odpowiedz