Wpis z mikrobloga

Jedyna polska vtuberka, którą da się oglądać. Wnioskując po głosie zgaduję, że to jakaś aktorka głosowa - brzmi zbyt profesjonalnie. Zdziwiłbym się jakby nie zarabiała głosem, bo to by znaczyło się się marnuje. Na jednym ze streamów pojawiło się info, że ma na imię Nina, a jest tylko jedna notowana w internecie młoda aktorka głosowa o tym imieniu, ale czy to ona - nie wiem ¯\(ツ)/¯ Wczoraj wieczorem był stream po tygodniowej przerwie, moje 3 grosze - włączyłem jej nos klauna w kluczowym momencie ;d i muzykę, od której aż pisnęła ze strachu ( ͡º ͜ʖ͡º) W porywach ma 500-600 widzów, mogłaby z powodzeniem mieć więcej, ale mimo że stara się nie przeklinać i być w miarę kulturalna, tak atmosfera na czacie to czasem stulejarskie dno, a modzi są zbyt pobłażliwi. W kółko kilka tych samych spermiarzy spamujących żenującymi wiadomościami, imo dawno powinno mieć perma ¯\(ツ)/¯ No i też sama średnia wieku widzów czasem sprawia wrażenie, że tam po prostu nie pasuję, na streamach innych vtuberek takie uczucie mi nie towarzyszy.
#anime #randomanimeshit #chappycherri #virtualyoutuber #zakolanowkianime #kemonomimi src: twitter
tamagotchi - Jedyna polska vtuberka, którą da się oglądać. Wnioskując po głosie zgadu...

źródło: Fah0i4FVsAMv1FS

Pobierz
  • 14
@Meister431: nic ciekawszego nie leci porami, w których streamuje ¯\(ツ)/¯ Holo EN poza wyjątkami nie jest dla mnie, z Neurosama bywa różnie, te collaby są często słabe i najciekawsze dla mnie są streamy z karaoke, które są tylko w środy i to nie co tydzień. Moje zainteresowanie Chibidoki minęło tak szybko jak się pojawiła - chyba stała się męcząca, Shondo (btw mam wrażenie że te dwie ostatnie są w jakiś sposób
@tamagotchi: Oglądam głównie VODy żeby wybrac tylko ten content ze streamów, który mnie interesuje. Bardzo rzadko oglądam coś live chyba, że jest jest jakiś specyficzny event.
Także nic nie polecę, po prostu wyraziłem moje zdanie na pierwszy kontakt z tą steamerką, najwydoczniej nie mój target.
No i (jakkolwiek nie lubię tego dopowiadać, bo powinno to być oczywiste) to tylko moje zdanie, więc nie traktuj tego jako atak personalny.
@tamagotchi: Raczej większość ma tak samo jak ty. Ja raczej oglądam tylko 1 streamera przez większość czasu, a że robi regularne steamy codziennie po 5-8 godzin, to mam wręcz za dużo materiału do oglądania i muszę sobie wybierać co obejrzeć żeby być jakkolwiek na bieżąco. No i jak on steamuje od 13 do 18-22, to często mnie zwyczajnie ma w tym czasie w domu chociażby na części transmisji, to często wolę
@Meister431: jest taki problem z Hololive że moje pełne pasji uwielbienie do tych dziewczyn umiera przez to że od ponad pół roku jestem w tygodniu w domu najczęściej grubo po 17:00, a wtedy już większość swoje streamy ma za sobą. Ubolewam nad tym że teraz rzadko w ogóle oglądam cokolwiek od Mikochi, czasem jeszcze na Lunę czy Koyori się załapię, a ta ostatnia jest na ten moment najchętniej przeze mnie oglądana