Wpis z mikrobloga

#remont
Hej wykopki jaka jest aktualnie na rynku cena za robociznę za M2 . Remont mieszkania w bloku rama h ma robić mój znajomy sam. Nie jest to żadna ekipa remontowa. Skoro sam będzie robił to wiadomo że potrwa to dłużej niż jakbym wzięła ekipie. Plus wszystko dostanie do rączki zero podatku VAT OC też nie ma więc to moje ryzyko. Ile powinien ode mnie wziąć żeby nie było że mu przeplacam. Zażyczył sobie 750 zł za metr ale przy 44 m wychodzi to 33 tys i daje to za dniówkę ok 750 zł. Wg mnie to za dużo. Od ekipy remontowej firmy dostałam wycenę na 38 tys ale będzie robić parę osób i to firma więc jest oc itd
  • 6
@whiterose85: Czekaj on sobie policzyl 16k zlotych za miesiac pracy 160h czyli 100zl/h? Chyba mu sie sufit na leb spierdoIil. Jest to mozliwe bo w koncu robi w budowlance.

Nie daj sie nadziac. Takie ceny to byl maksimum i to w czasie boomu mieszkaniowego i to i tak byly kosmiczne ceny ale byli idioci co sie godzili na takie stawki.
@pieczony_szczur_z_ogniska: tak właśnie na miesiąc wychodzi 16 tysięcy. Też pomyślałam to samo co ty że chyba mu.cos na głowę spadło.i to jeszcze znajomy chce tak że mnie zedrzeć. Ma koleś tupet. On się porównuje z ekipami remontowymi bo pytał ile oni ode mnie chcieli ale on nie jest ekipa remontowa do jasnej..
@whiterose85: Wybrechtaj go nastepnym razem. Frajera niech sobie szuka gdzie indziej. Zwlaszcza teraz jak nie ma szczytu boomu mieszkaniowego bo kto mogl wziac kredyt ten wzial i nie ma ruchu w branzy.

Ale co oni sie nachapali kasiory przez ten czas to beda mogli nawet po kilka lat nie pracowac. Niektorzy po 180k rocznie na czysto zgarneli. Czaisz jakie siano? Niewyobrazalne wrecz.