Wpis z mikrobloga

dzisiaj dzięki wykopowi w ogóle się dowiedziałem o tym evencie. musieliby mi z 2000 zł dopłacić żeby się pchać w taki spęd p0lactwa, w upale, w pyle, w smrodzie, na płycie lotniska, kvrwa stać w kolejce po bilety, z biletami, a na koniec jeszcze was obmacują, zabierają napoje i każą kupować wodę po 20 zł, stojąc znowu w kolejkach po godzinie.

czy wy jesteście porypani? po co sobie taką krzywdę robić? robię wszystko żeby unikać tłumów, spędów buractwa, a ludzie jeszcze płacą żeby tam być xD jakieś kuriozum dla mnie.

a wszystko po to żeby sobie na samoloty popatrzeć na niebie :D z nayebanymi marianami i mariuszami kołchozowymi co wnieśli sobie małpkę spirytu w majtkach xD

#radom #airshow #afera #lotnictwo
  • 10
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj:

robię wszystko żeby unikać [...] spędów buractwa


Unikasz siebie samego?

Jak ludzie chcą tak spędzić czas, lubią samoloty, technikę oraz przebywanie z ludźmi to będą robić tak dalej. Piszesz, jakbyś był lepszy od nich, bo siedzisz przed komputerem i się cieszysz z wyimaginowanychy zysków dla siebie, myśląc jaki to jesteś sprytny unikając tłumów.

Dla mnie tym ,,p0lactwem" i buractwem jesteś Ty. Osoba, która jest zgorzkniała w środku. Obrażasz ludzi, bo
  • Odpowiedz