Wpis z mikrobloga

Mircy, jutro pierwszy raz lecę #ryanair. Dopiero teraz zauważyłem, że limit na bagaż podręczny jest bardzo mały, czyli 40x25x20. Czy jakoś bardzo rygorystycznie do tego podchodzą? Czy jak biorę plecak, to będą go mierzyć? Zamierzałem wziąć taki jak picrel, ale teraz się zastanawiam.
PanProgramista - Mircy, jutro pierwszy raz lecę #ryanair. Dopiero teraz zauważyłem, ż...

źródło: Duzy-Plecak-HP-17-3-Business-Backpack-2SC67AA-RFID

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanProgramista: leciałem Ryanair i w Krk nikt nic nie sprawdzał, a w Bułgarii dosłownie każdy musiał włożyć podręczny do tego wzornika, jednej babki nie puścili musiała dopłacać. Także lepiej trzymać się wymiarów.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: jak zabierasz głownie ubrania to podczas kontroli da się to ścisnąć i zawsze spełni te ich śmieszne normy.

jest też trick jak ich podejść. Poczekaj, aż wszyscy przejdą przez bramkę. W zależności od lotniska będzie podstawiony bus lub bezpośrednio idzie się z buta do samolotu. Odczekaj 2 min i jako ostatni przejdź przez bramkę. Pracownicy już wtedy nie patrzą na nic, bo wiedzą, że jest komplet pasażerów i mogą
  • Odpowiedz