Wpis z mikrobloga

@vin42: jakie brednie jak to u prawaka.

Nowe wyzwania i perspektywy” przeprowadzonego przez Platformę Migracyjną EWL, Fundację EWL i Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, zostały opublikowane 11 maja. Badanie pokazało, że 67 proc. przebywających w Polsce obywateli Ukrainy stanowią kobiety. W porównaniu z wynikami z 2021 roku struktura płci respondentów uległa istotnej zmianie - niemal dwukrotnie zmalał odsetek mężczyzn z Ukrainy.

Czytaj więcej na
  • Odpowiedz
@vin42: ja mam taki fart, że co jestem w Polsce to widzę #!$%@? Polaków. Kierowniku 2 zł na bułkę xD

Prawaczek, nie ekscytuj się. Pochodzisz z nacji, gdzie patologia to część życia xD
  • Odpowiedz
w każdej nacji patologia to część życia, także w Polsce.

@vin42: jak zwykle prawackie urojenia. Mieszkam w Danii I znalezienie patologicznego Dunczyka praktycznie graniczy z cudem. xD
  • Odpowiedz
@Walenciakowa

> w każdej nacji patologia to część życia, także w Polsce.

@vin42: jak zwykle prawackie urojenia. Mieszkam w Danii I znalezienie patologicznego Dunczyka praktycznie graniczy z cudem. xD


Akurat w Danii jest dużo lewaków także patologii jest pełno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walenciakowa strasznie cię widzę dotknęło to że jesteś pisowcem, mnie tym nie obrazisz, neur0pki określily mnie już tutaj takimi epitetami łącznie z życzeniem śmierci mi i mojej rodzinie że serio, mam w to wywalone () Ale ty? Że ty powielisz pisowską retoryke to chyba sie nikt nie spodziewał. Dobrze że screeny porobione jak wspierasz PiS.
Uwaga! Krzycz ze mną żebyś potrenował przed wyborami: Mateusz!
  • Odpowiedz