Wpis z mikrobloga

  • 0
@cohontes: miałeś może z nim doświadczenie? Coś więcej możesz o nim powiedzieć? W 2023 dla nadal daje radę? Jakieś materiały do nauki obchodzenia się z tym? Byłbym wdzięczny za kilka pomocnych słów.
  • 0
@MG78: zrobiłem dość duży research od czasu napisania posta i przymierzam się do zakupu V-log, ale najpierw spróbuję w Cine D. Myślisz że jest w nim też potencjał? Wielu woli nawet ten profil od V-loga
  • 0
@MG78: wow piękne. Jakich obiektywów używasz? Czyżby również 42,5 leica? Zainwestowałem w 25mm 1.4 Summilux ostatnio i będę się bawił. I jaki dron?
@Aeterna: DJI Mavic 2 Pro i obiektywy z serii M.Zuiko Digital ED Pro: 17, 14-40, 40-150. Jak coś to jeden z nich mam jeszcze na sprzedaż (17 mm 1.2)
  • 0
@MG78: super ujęcia na prawdę, a obejrzałem fragmenty. W wolnej chwili zobaczę całość bo mnie to jara od jakiegoś czasu. Widać lata wprawy. Ile się tym zajmujesz? (Ja mam dron Mavic Air, jakoś na tym jeszcze ujeżdżam ale wkrótce trzeba by zmienić) coś mi jakiś czas temu na pv podsyłałeś ale nie mój budżet był :(
@Aeterna: Pierwsze nagrywane aparatem rzeczy około 4 lat temu, w sumie można na kanale prześledzić ;d wcześniej jeszcze trochę gopro ale tego bym raczej nie wliczał do doświadczenia XD