Wpis z mikrobloga

  • 31
#!$%@? moja byla zona mnie #!$%@? wlasnie mi napisala ze jeden z synow jest w szpitalu bo ma zapalenie pluc i potrzebuje kasy.. a 1 lutego przelalem jej 3000euro. #!$%@? mac co ona robi z ta kasa? ##!$%@?
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bslawek: #!$%@?ą mnie takie historie. Takie kobiety to właśnie księżniczki, już nawet razem nie jesteście, ale dalej ciągnie kasę pod pretekstem dzieci. A pewnie sama gówno zarabia, ale po znajomych to świruje bajerami za Twoją kasę. Biedne dzieci, taka matka może tylko gówno w głowie zasiać.

  • Odpowiedz
@bslawek: Ona Cie #!$%@? i to doslownie. Musisz nią potrząsnąć, bo daleko z taką nie zajedziesz.... A pytałem o stan syna, też nic nie powiedziała?
  • Odpowiedz
@X4NIT0: powiedziała tylko ze ma wziewy jakies, i ze nie moze teraz rozmawiac.. tylko tyle sie dowiedziałem..

wiem i serio nie dostanie kasy do reki już, jak potrzebuje jakies rzeczy to niech mi napisze.. ja poprosze bracika to kupi i podrzuci jej.. a ja mu hajs dam
  • Odpowiedz
@bslawek: Sprobuj jeszcze powalczyc o dzieci, bo one nie sa niczemu winne i nalezy im sie godne wychowanie, a z taka matka to moga w zime smigac w sandalach co najwyzej ...
  • Odpowiedz