Wpis z mikrobloga

@masakraman: Co wy macie z tą Nvidią xD Nie, 4060 to fatalna opcja. Jest choćby 6800 / 6800 XT. Ewentualnie taniej 6700 XT. Pchanie się w kartę z 8GB VRAM to proszenie się o kłopoty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcines: Tak, 1080p.
@L3gion: A czemu 4060 jest zły? Tzn nie mam problemu z kupieniem 6800 jeśli faktycznie jest sens. Tylko w benchmarkach widzę, że wypada lepiej, aczkolwiek #!$%@? się znam więc poza porównaniem tabelek w artykułach nie mam nic do powiedzenia. Dlatego pytam.
  • Odpowiedz
OP nie napisal tez w jakiej rozdzielczosci gra, zaloze ze 1080p wiec te 8gb vramu to nie problem


@Marcines: Przynajmniej będzie mógł wymienić monitor bez wymiany połowy kompa.
  • Odpowiedz
@L3gion: Bo RTX i w ogóle Nvidia najlepsza a AMD i Intel gówno to trzeba się w Nvidię pchać bo Nvidia najlepsza. I tak oto Pan Kurteczka dalej trzyma rynek kart graficznych za jaja bo ludzie kupują Nvidię i tak, ale nie dlatego że Pan Kurteczka zdominował rynek ML gdzie taki zakup ma sens, tylko dlatego że ludzie nadal wierzą w wiarę marki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Proogramista: Już sam fakt, że masz na sprzedaż kilka podobnych wydajnościowo kart, to dobry argument, żeby absolutnie od ciebie niczego nie kupował, bo na 99% są to jakieś używane pokoparkowe śmieci.
  • Odpowiedz
bo na 99% są to jakieś używane pokoparkowe śmieci.


@z1x2c3: Wow. Widze ekspert. Oprocz swoich urojen masz na to jakies dowody? Bo wszystkie testy pokazuja cos innego.

Zreszzta wiadomosc nie jest do ciebie.
  • Odpowiedz
@Proogramista: Widzę że prawda cię zabolała xD Gdzie w tym stwierdzeniu niby opinia "eksperta"? To jest fakt i w ten sam sposób myśli większość kupujących z góry odrzucając oferty gdzie ktoś wystawia jednocześnie kilka modeli.
  • Odpowiedz
@masakraman: Jak lubisz być walonym od tyłu bez wazeliny to proszę bardzo. Jak nie robisz z kartą graficzną nic więcej oprócz grania lepiej opłacalną ofertę znajdziesz u czerwonych. Cała seria 40 od Nvidii to jawne plucie konsumentowi w ryj. Ta 4060 którą wymieniłeś ma tylko osiem linii PCIe więc wykorzystujesz połowę swojego portu i nawet o tym nie wiesz bo ładują pełne gniazdo na kartę i wydaje ci się że nie
  • Odpowiedz
@Proogramista: Z choinki się urwałeś? Jakiej znowu "bańce"? Sprzedajesz kilka kart o zbliżonej wydajności jednocześnie. 3/4 osób z góry olewa takie oferty, bo nie trzeba być geniuszem, by domyślić się że pracowały w koparce lub innym tego typu gównie. I nie jesteś żadnym tam prywatnym użytkownikiem, tylko kopaczem krypto, u którego karty działały przez 24/7 cholera wie jak długo. Taki szajs omija się szerokim łukiem i nie jest to żaden mój
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107: Ale widziałeś, że wyżej napisałem, że absolutnie się w tym temacie nie znam, dlatego pytam. A Ty zamiast napisać to co napisałeś w swoim ostatnim poście gdzie wytłumaczyłeś dlaczego seria 40 jest kiepska, opowiadasz mi o zdominowanym rynku przez nvidię i coś mi o kurtkach #!$%@?.
  • Odpowiedz