Wpis z mikrobloga

#cdprojekt w #cyberpunk2077 potrafi przebudować od podstaw sztuczną inteligencję przeciwników, przebudować system policji, przebudować system perków, dodać nowe auta, bronie, ożywić miasto, wydać nowe rozszerzenie do gry, praktycznie wszystko to o co prosili gracze, a patałachy z Naughty Dog nie potrafią przepisać fabuły the last of crap part 2, wywalić LGBT. (°°
  • 14
@wykopowicz_ka: w sumie nie zwróciłem uwagi, ale NPC ostatnio zachowują się całkiem inaczej niż na początku, szkoda tylko, że wymagania chyba też poszły w górę bo mam mniej FPS
@Stronk: no mam edycje kolekcjonerską TLOU2 i jestem zadowolony w #!$%@?, w obydwu częściach platynka, wszystkie ciekawostki znam bardzo dobrze, niby geje i lesbijki a dupa najbardziej boli hetero XD
@karix98: trzeba być s0niarskim koniem z klapkami na oczach żeby nie widzieć że gra jest kontrowersyjna, już nawet w najmniejszym stopniu przez lgbt bo jest masa innych rzeczy, fyi wiem wystarczająco żeby mieć o tym własną opinię
@Stronk: no i o to własnie chodzi że jest kontrowersyjna XD, jaki soniarz jak ja mam pc i ps5, no xboxa nie ma po co kupować bo wszystko i tak na pc wychodzi