Wpis z mikrobloga

#pathofexile siema ziomeczki, warto zmienic metamorphy na expedycję (pod względem pieniężnej) bo w tej lidze chciałem iść ritual + metamorphy ale jakos meta nie czuje, mam slabe eq by je ładnie robić a na bum bumach chyba więcej statystycznie się zarabia niż na metamorpach co sadzicie? w ogole tutajk ktoś zna się mocno na hexblaście lub nim gra to bym miał pytania dość istotne dla mnie :D
  • 9
  • Odpowiedz
@Dejwor: Ja co lige robie to samo. Legion, expedition i harbinger na Dunes. Reszta mechanik (moim zdaniem) ssie palke jesli chodzi o zarobek.
  • Odpowiedz
@Dejwor: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic nie ma ciekawego po tej stronie drzewka. Duzo lig sie wyklucza. Legion i ekspedycje najlepiej robic na otwartych mapach. Blight w mapach z ciasnymi korytarzami (toxic sewer etc). Metamorpy w mapach z 3 bossami. Breach tylko z sekstantem pod chayule. Abyss = gowno. To samo ritual.
  • Odpowiedz
@Dejwor: meta to syf jest XD expe to absolutny S tier jeżeli chodzi o zarobki więc będziesz mógł zarobić przyjemne currency. Możesz albo biegać loogbooki (gdzie warto mieć mocny build aby uciągnąć bossy) lub jak nie czujesz się na siłach to sprzedawać w bulku loogbooki i currency do rollowania vendorow
  • Odpowiedz
  • 0
@toxicASF: właśnie mam już expedition w atlasie tylko się zasnatawiam ile leci black scyte currency bo mam divine u tujen ale nie mam tych czarnych rzeczy i ile z jednego lookbooka za 15c moze tych rzczy wypasc
  • Odpowiedz
@Dejwor: no tego ci nie powiem, bo nigdy nie skupiałem się na tym ile tego leci bo loogoboki biegam w hurtowych ilościach. Pamiętaj o grand design w drzewku - pack size giga oddaje
  • Odpowiedz
  • 0
@toxicASF: jak ja robie expedycje to akurat na złość notki z arfetaktami są oznaczone tym że moby nie przyjmują chaos dmg lub są hex proof a ja jestem hexblastem :D
  • Odpowiedz
@Dejwor: To fakt XD Ja teraz po zmianie buildu cofnąłem notke na dużą eksplozję bo jak trafię immune cold/cant be frozen/cant leech to jest rip w #!$%@? xD
  • Odpowiedz