Wpis z mikrobloga

  • 0
@Damntrain: Nie jestem pewny jak to zrobić. Czy są jakieś filmiki na YouTube? Nie wiem co miałbym wpisać.

@kumpel100 Właśnie zaktualizowałem sterowniki i nawet zdjąłem klapę od obudowy, a wyniki są takie same.

Moje podzespoły to 32 GB DDR5, Ryzen 7 7800 x3d. Nie mam problemów z CPU benchmark, w cinebench wychodzi mi średnia dla mojego procesora.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeszcze chciałbym dodać, ze FPS są jakby zablokowane na 30 klatkach. W niektórych grach jest to samo, ale nie wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 0
Wlanie usunąłem sterowniki w tym Adrenalin i wynik wzrósł do 23 tysięcy. Nie wiem czym to jest spowodowane. Chciałbym korzystać z tego programu, ale nie wiem co spowodowało niski wynik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: czy jeżeli tak ustawie minimalne taktowanie zegara to karta będzie pobierać cały czas więcej prądu ?

Po usunięciu Adrenalin nie mam tego problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: Jak to ma tak wyglądać to chyba oddam te kartę i kupię RTX 4070ti. Tylko jedyny minus to 12 GB Vramu :( pewnie bardziej przyszłościowy jest jest 7900 XT.

Ps.nie wiem czemu ludzie piszą, ze sterowniki AMD przestały być kiepskie dawno temu i Nvidia tez ma podobne problemy.
  • Odpowiedz
@Antinous: nie wiem jak jest z nvidia ale na moim przykładzie z radeonem jest tak że kupiłem rx6600xt rok temu i nie dało się grać w moją ulubioną grę pod tytułem wreckfest gdyż fpsy spadały poniżej 30 niezależnie od ustawień a to nie jest jakoś bardzo wymagająca gra. Włączyłem kilka dni temu grę z najnowszymi sterownikami i jest poprawa, 80-100 fps przy fullhd ustawieniach
  • Odpowiedz