Wpis z mikrobloga

@pekas: nigdy nie przeszedłem. Zawsze utykałem na misji w samolocie, z niszczeniem statków. Nie wiem czemu nie szło ich zniszczyć xD

Pamiętam, że intro wydawało mi się wtedy fotorealstyczne
  • Odpowiedz
  • 110
@pekas: setki godzin na multiplayerze, ehh.. kiedyś to były gry. Teraz jakieś #!$%@? monety, reklamy, płatne dodatki, misje poboczne, skórki, skrzynki. Aż mi się odechciewa włączać komputer. A takiego MoH odpalałeś i grałeś na prostych zasadach.
  • Odpowiedz
Czuję się w pełni przygotowany do wojny


@PonuryBatyskaf: fun fact, ktoś to kiedyś sprawdził i gracze rzeczywiście mają większe szanse w starciu, niż nie gracze, ale różnice wyrównują się po kilku rozgrywkach, więc: dzień szkolenia > granie w gry.
Ale to zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pekas: fajna gierka, ale też nie przeszedłem, bo zatrzymała mnie misja na lotnisku. Jak teraz patrzę to połowa gameplayu mnie ominęła, chyba trzeba będzie do niej wrócić. Dzięki za przypomnienie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Plp_ Ja to sobie nawet ostatnio myślę, że jak będzie więcej czasu żeby znowu zainstalować ze swojej oryginalnej pudełkowej wersji MoH:AA i pograć w tego multiplayera. Widziałem też ciekawe wydania kolekcjonerskie, oczywiście używane gdzie są wydania do Airborne i kilka dodatków.
  • Odpowiedz
MoH:AA i pograć w tego multiplayera.


@pekas: chyba jakoś próbowałem z dwa lata temu to na serwerach było pusto, a tam gdzie były że dwie osoby to było to przemodowane na maxa z jakimiś odpustowym skórkami i dźwiękami.( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem, może teraz jest lepiej..
  • Odpowiedz
@pekas Nigdy nie grałem. Grałem tylko w MoHAA. Jako dzieciak utknąłem w tej misji że z budynku było trzeba jakiś czołg rozwalić. Potem chyba coś koło 2010 w dorosłości wróciłem i chyba całe przeszedłem, chyba bo już nie pamiętam xD

Szkoda ze juz nie ma takich gier, bo jesien idzie a może by się zagralo.
  • Odpowiedz
  • 2
@Plp_ to, kupiłem ostatnio Call of Duty Black Ops Cold War. Ten multiplayer to całkowity rak i niestety z tego co widzę podobnie skombinowane są inne współczesne shootery. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tęsknię za prostotą Call of Duty United Offensive.
  • Odpowiedz